Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради Віктор Цибульський профінансував поїздку бійців АТО до Закарпаття Роздрукувати

Для покращення морально-психологічного стану бійців АТО депутат обласної Ради Віктор Цибульський разом з головою Могилів-Подільської районної ради Володимиром Сірантом організували та профінансували поїздку членів Відокремленого підрозділу Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО до Рахівського району Закарпатської області. Там вони зустрілися з побратимами, які воювали на Сході.

– Ми повинні підтримувати бійців АТО. Хлопці, які проходили реабілітаційні заходи, самі визнали, що такі поїздки набагато ефективніші. Зараз ми хочемо організувати поїздку великим автобусом для 30-40 бійців, – сказав Віктор Цибульський.

Зустрівшись з побратимами з Рахівщини, наші хлопці обговорили найболючіші питання та висловили пропозиції щодо їх вирішення. В рамках угоди про співробітництво, підписаної між районами в минулому році, представники об'єднань також заключили відповідну угоду про співпрацю. А в підтримку тих, хто захищав цілісність країни, та тих, хто й зараз ризикує своїм життям на Сході, підняли прапори підрозділів, у яких воювали, на найвищій горі українських Карпат.

Повернутись Створено: 16 серпня 2017 року, 11:41 Переглядів: 520

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація