21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутат обласної Ради виступає за оновлення законодавчої бази щодо людей з обмеженими можливостями Роздрукувати

Для України проблема соціального захисту інвалідів є особливо важливою у зв’язку зі стійкою тенденцією до зростання кількості людей з особливими потребами у загальній структурі населення. Якщо на початку 90-х років загальна чисельність інвалідів в Україні становила близько 3% усього населення, або 1,5 млн осіб, то в 2016 році частка людей цієї категорії становить 5,3% усього населення, відповідно їх кількість зросла майже в 1,6 рази.

На думку депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура, збільшення кількості людей з інвалідністю спричинене суперечливим соціально-економічним розвитком українського суспільства, який знизив рівень життя більшості людей, незадовільним станом системи охорони здоров’я, недостатньою безпекою та охороною праці, низьким рівнем екології. Український народ пережив наслідки Другої світової війни, війн в Афганістані та в інших країнах, окремо варто зауважити, що великий вплив на здоров’я українців мають наслідки Чорнобильської катастрофи.

Значна кількість проблем людей з інвалідністю в Україні свідчить про необхідність посиленої і комплексної уваги з боку держави й суспільства. Сучасне життя формує відповідні вимоги до соціального захисту цієї категорії людей. В реальному житті, значна частина положень соціально-економічної політики щодо інвалідів застаріла і не відповідає потребам сьогодення, а також не узгоджується із загально-визнаними високогуманними міжнародними нормами і стандартами. Правове поле хоча й містить багато позитивних кроків на шляху вирішення численних проблем інвалідів, але є переважно декларативним, не забезпеченим матеріальними ресурсами та механізмами управлінського впровадження. Все це відчувають люди, особливо в малих населених пунктах, переконаний Геннадій Мазур.

Так, нещодавно у громадську приймальню Геннадія Мазура за допомогою звернулася сім’я Сергія Сірого, що проживає у селі Велика Стратіївка Тростянецького району. Сергій Сірий має проблеми з ногами, тому багато років змушений пересуватися на електровізку. Проте виникли проблеми з гелевими елементами живлення для візка – вони потребували заміни, а сімейний бюджет не був розрахований на таку дорогу покупку.

– Необхідно ініціювати оновлення законодавчої бази, зокрема, відійти від радянського стереотипу, що людина з інвалідністю, яка втрачає працездатність, перестає бути активним членом суспільства, – зазначив Геннадій Мазур.

Тому депутат обласної Ради придбав нові дороговартісні гелеві акумулятори, які дозволять відновити рух Сергію Сірому та вирішити проблему з акумуляторами на багато років.

Повернутись Створено: 24 липня 2017 року, 11:19 Переглядів: 725

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація