19 січня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (зала засідань, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна та розвитку інфраструктури, о 15.00 (сесійна зала, 2 поверх) засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутат обласної Ради Володимир Барцьось провів черговий особистий прийом громадян Роздрукувати

3 лютого депутат Вінницької обласної Ради Володимир Барцьось провів черговий особистий прийом громадян, в межах якого було порушено низку питань, що стосуються життєдіяльності мешканців виборчого округу в м. Вінниці.

 

Громадяни, що прийшли на особистий прийом депутата, звернулися із різними проблемними питаннями та пропозиціями, які потребують вирішення. Це, зокрема, питання надання матеріальної допомоги на лікування, благоустрій територій, сприяння у виданні книг, посилення діяльності у напрямі національно-патріотичного виховання молоді та її залучення до громадського життя краю, захист конституційних прав громадян, низка інших проблем, що хвилюють вінничан - мешканців виборчого округу.

 

Усі питання, пропозиції та доручення, з якими громадяни звернулися до депутата обласної Ради Володимира Барцьося в межах особистого прийому громадян буде вивчено, а за результатами їх розгляду буде підготовлено низку депутатських звернень до різних інстанцій з метою їхнього позитивного вирішення.

 

Нагадаємо, що депутат обласної Ради Володимир Барцьось проводить особистий прийом громадян щомісяця в першу і третю п’ятницю з 16:00 до 18:00 години, за адресою: м. Вінниця, вул. Данила Галицького, 60, 1 поверх (кабінет вуличного комітету "Слов’янка").

Повернутись Створено: 6 лютого 2017 року, 11:36 Переглядів: 1540

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація