4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради Володимир Барцьось провів черговий особистий прийом громадян Роздрукувати

3 лютого депутат Вінницької обласної Ради Володимир Барцьось провів черговий особистий прийом громадян, в межах якого було порушено низку питань, що стосуються життєдіяльності мешканців виборчого округу в м. Вінниці.

 

Громадяни, що прийшли на особистий прийом депутата, звернулися із різними проблемними питаннями та пропозиціями, які потребують вирішення. Це, зокрема, питання надання матеріальної допомоги на лікування, благоустрій територій, сприяння у виданні книг, посилення діяльності у напрямі національно-патріотичного виховання молоді та її залучення до громадського життя краю, захист конституційних прав громадян, низка інших проблем, що хвилюють вінничан - мешканців виборчого округу.

 

Усі питання, пропозиції та доручення, з якими громадяни звернулися до депутата обласної Ради Володимира Барцьося в межах особистого прийому громадян буде вивчено, а за результатами їх розгляду буде підготовлено низку депутатських звернень до різних інстанцій з метою їхнього позитивного вирішення.

 

Нагадаємо, що депутат обласної Ради Володимир Барцьось проводить особистий прийом громадян щомісяця в першу і третю п’ятницю з 16:00 до 18:00 години, за адресою: м. Вінниця, вул. Данила Галицького, 60, 1 поверх (кабінет вуличного комітету "Слов’янка").

Повернутись Створено: 6 лютого 2017 року, 11:36 Переглядів: 1351

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація