5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради Володимир Барцьось прозвітував перед громадою Роздрукувати

29 січня 2017 року на Майдані Героїв Небесної Сотні поблизу погруддя Тарасові Шевченку, у День пам'яті Героїв Крут депутат Вінницької обласної Ради, член постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Володимир Барцьось прозвітував перед вінничанами про свою депутатську діяльність протягом 2016 року.

Депутат виступив перед жителями міста, виборцями із річним звітом, зокрема, розповів про свою діяльність в обласній Раді, роботу в межах виборчого округу у м. Вінниці (мікрорайон «Слов’янка»), головні депутатські ініціативи, підготовлені із різних питань життєдіяльності громади проекти рішень, запити, звернення та низку конкретних справ. Відповів на питання, які найбільше хвилювали учасників зустрічі, зокрема, про найболючіше сьогодні, так звану медичну реформу, яку жителі області сприймають не інакше як антинародну.

 

- Звітувати перед жителями громади - мій депутатський обов'язок, - наголосив під час зустрічі Володимир Барцьось. -  Переконаний, що лише відкритий діалог із громадянами, здатність чути людей, виборювати разом із вами право на гідне життя, на соціальну і національну справедливість є запорукою наших подальших успіхів. Ключовий принцип, на основі якого я працював увесь рік і маю намір й далі працювати – це, передусім, інтереси виборців, територіальної громади, держави та нації, а не партії, бізнесової групи чи клану. А думку громади щодо експериментів у медичній галузі зобов’язуюсь донести до влади Вінницької області найближчим часом. Дякую усім виборцям за довіру, а моїм однодумцям і усім, хто допомагав протягом року у втіленні наших спільних ідей і починань за підтримку.

 

Детальніше ознайомитися із річним звітом депутата обласної Ради (за грудень 2015-грудень 2016 року) Володимира Володимировича Барцьося можна ознайомитися нижче.

Повернутись Створено: 30 січня 2017 року, 17:19 Переглядів: 1838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація