24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський опікується людьми похилого віку Роздрукувати

У Міжнародний день людей похилого віку  до відділення постійного проживання пристарілих громадян при територіальному центрі в селі Соболівка Теплицького району та стаціонарного відділення для постійного, або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в селі Маньківка Бершадського району приїхав депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. Він привітав присутніх з Днем людей похилого віку, побажав їм міцного здоров’я, спокою, радості, добра, тепла та довголіття. 

– Ми повинні виявляти турботу і милосердя до найповажнішої частини суспільства, адже  люди літнього віку потребують не лише пенсій, доступних ліків, соціального захисту, а й тепла наших сердець, доброго слова, допомоги та уваги, – зазначив Володимир Зарічанський.

Володимир Анатолійович поцікавився проблемами, умовами проживання підопічних, харчуванням, медичним забезпеченням  територіальних центрів та з нагоди свята вручив гостинці. Він подякував колективам за вагомий внесок  у сфері соціального захисту населення, багаторічну сумлінну працю, професійну майстерність.

Також в цей день Володимир Зарічанський разом із місцевими соціальними працівниками привітав жителів села Війтівки Бершадського району та вручив їм гостинці.

Повернутись Створено: 3 жовтня 2017 року, 09:48 Переглядів: 1022

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація