Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутат обласної Ради взяв участь у засіданні постійної комісії Бершадської райради Роздрукувати

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур взяв участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ Бершадської районної ради. В ході засідання розглянули питання про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

В рамках робочої поїздки голова постійної комісії з бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур поінформував присутніх про діяльність депутатського корпусу обласної Ради. Зокрема, розповів про виконання бюджету області та обласного бюджету, а також  про питання децентралізації та наявних проблем, які виникають в процесі децентралізації, йшлося і про виконання обласних програм обласної Ради. Обговорили питання стосовно наповнення спеціального фонду обласного бюджету, екологічний податок, порушили тему стосовно змін до програми соціально-економічного розвитку області; питання реалізації плану та стратегії збалансованого розвитку області на 2017-2020 роки; активності залучення позабюджетних коштів до бюджетів територіальних громад та низку інших важливих питань.

– Вкрай важливо, аби було налагоджено спілкування депутатського корпусу обласної Ради із депутатами сільських, селищних, районних рад в напрямі розуміння процесів децентралізації, розвитку територіальних громад, наповнення місцевих бюджетів та ефективності використання бюджетних коштів, – зауважив Геннадій Мазур.   

Окрім того, депутат обласної Ради зазначив, що комісія Бершадської районної ради пройшла конструктивно та плідно. Також надав роз’яснення розуміння бюджетного процесу, розповів про повноваження обласної Ради, повноваження районних та сільських рад.

Загалом члени постійної комісії Бершадської районної ради підтримали всі запропоновані зміни, зокрема, питання стосовно збільшення видатків на виконання програми протидії захворюванню на туберкульоз у Бершадському районі на 207-2021 роки на суму 56 000 грн.; погодили виділення коштів для надання невідкладної допомоги хворим  на грип – 30 000 грн.; збільшили видатки бюджету розвитку  на придбання апарату штучної вентиляції легень – 59 800 грн.

На виконання програми соціальної підтримки у 2017-2020 роках ветеранів війни  в Афганістані та сімей загиблих учасників бойових дій на території Республіки Афганістан збільшили виплату допомоги сім’ям загиблих у сумі 12 200 грн.

Також погодили питання стосовно виконання програми реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг  загального користування Бершадського району на 2016-2018 роки, зокрема, для ремонту дороги загального користування Флорино-Голдашівка.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2017 року, 16:46 Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація