Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутат обласної Ради взяв участь у засіданні постійної комісії Бершадської райради Роздрукувати

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур взяв участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ Бершадської районної ради. В ході засідання розглянули питання про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

В рамках робочої поїздки голова постійної комісії з бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур поінформував присутніх про діяльність депутатського корпусу обласної Ради. Зокрема, розповів про виконання бюджету області та обласного бюджету, а також  про питання децентралізації та наявних проблем, які виникають в процесі децентралізації, йшлося і про виконання обласних програм обласної Ради. Обговорили питання стосовно наповнення спеціального фонду обласного бюджету, екологічний податок, порушили тему стосовно змін до програми соціально-економічного розвитку області; питання реалізації плану та стратегії збалансованого розвитку області на 2017-2020 роки; активності залучення позабюджетних коштів до бюджетів територіальних громад та низку інших важливих питань.

– Вкрай важливо, аби було налагоджено спілкування депутатського корпусу обласної Ради із депутатами сільських, селищних, районних рад в напрямі розуміння процесів децентралізації, розвитку територіальних громад, наповнення місцевих бюджетів та ефективності використання бюджетних коштів, – зауважив Геннадій Мазур.   

Окрім того, депутат обласної Ради зазначив, що комісія Бершадської районної ради пройшла конструктивно та плідно. Також надав роз’яснення розуміння бюджетного процесу, розповів про повноваження обласної Ради, повноваження районних та сільських рад.

Загалом члени постійної комісії Бершадської районної ради підтримали всі запропоновані зміни, зокрема, питання стосовно збільшення видатків на виконання програми протидії захворюванню на туберкульоз у Бершадському районі на 207-2021 роки на суму 56 000 грн.; погодили виділення коштів для надання невідкладної допомоги хворим  на грип – 30 000 грн.; збільшили видатки бюджету розвитку  на придбання апарату штучної вентиляції легень – 59 800 грн.

На виконання програми соціальної підтримки у 2017-2020 роках ветеранів війни  в Афганістані та сімей загиблих учасників бойових дій на території Республіки Афганістан збільшили виплату допомоги сім’ям загиблих у сумі 12 200 грн.

Також погодили питання стосовно виконання програми реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг  загального користування Бершадського району на 2016-2018 роки, зокрема, для ремонту дороги загального користування Флорино-Голдашівка.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2017 року, 16:46 Переглядів: 638

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація