Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат обласної Ради взяв участь у засіданні постійної комісії Бершадської райради Роздрукувати

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур взяв участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ Бершадської районної ради. В ході засідання розглянули питання про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

В рамках робочої поїздки голова постійної комісії з бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур поінформував присутніх про діяльність депутатського корпусу обласної Ради. Зокрема, розповів про виконання бюджету області та обласного бюджету, а також  про питання децентралізації та наявних проблем, які виникають в процесі децентралізації, йшлося і про виконання обласних програм обласної Ради. Обговорили питання стосовно наповнення спеціального фонду обласного бюджету, екологічний податок, порушили тему стосовно змін до програми соціально-економічного розвитку області; питання реалізації плану та стратегії збалансованого розвитку області на 2017-2020 роки; активності залучення позабюджетних коштів до бюджетів територіальних громад та низку інших важливих питань.

– Вкрай важливо, аби було налагоджено спілкування депутатського корпусу обласної Ради із депутатами сільських, селищних, районних рад в напрямі розуміння процесів децентралізації, розвитку територіальних громад, наповнення місцевих бюджетів та ефективності використання бюджетних коштів, – зауважив Геннадій Мазур.   

Окрім того, депутат обласної Ради зазначив, що комісія Бершадської районної ради пройшла конструктивно та плідно. Також надав роз’яснення розуміння бюджетного процесу, розповів про повноваження обласної Ради, повноваження районних та сільських рад.

Загалом члени постійної комісії Бершадської районної ради підтримали всі запропоновані зміни, зокрема, питання стосовно збільшення видатків на виконання програми протидії захворюванню на туберкульоз у Бершадському районі на 207-2021 роки на суму 56 000 грн.; погодили виділення коштів для надання невідкладної допомоги хворим  на грип – 30 000 грн.; збільшили видатки бюджету розвитку  на придбання апарату штучної вентиляції легень – 59 800 грн.

На виконання програми соціальної підтримки у 2017-2020 роках ветеранів війни  в Афганістані та сімей загиблих учасників бойових дій на території Республіки Афганістан збільшили виплату допомоги сім’ям загиблих у сумі 12 200 грн.

Також погодили питання стосовно виконання програми реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг  загального користування Бершадського району на 2016-2018 роки, зокрема, для ремонту дороги загального користування Флорино-Голдашівка.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2017 року, 16:46 Переглядів: 686

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація