Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат обласної Ради взяв участь у засіданні постійної комісії Бершадської райради Роздрукувати

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур взяв участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ Бершадської районної ради. В ході засідання розглянули питання про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

В рамках робочої поїздки голова постійної комісії з бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур поінформував присутніх про діяльність депутатського корпусу обласної Ради. Зокрема, розповів про виконання бюджету області та обласного бюджету, а також  про питання децентралізації та наявних проблем, які виникають в процесі децентралізації, йшлося і про виконання обласних програм обласної Ради. Обговорили питання стосовно наповнення спеціального фонду обласного бюджету, екологічний податок, порушили тему стосовно змін до програми соціально-економічного розвитку області; питання реалізації плану та стратегії збалансованого розвитку області на 2017-2020 роки; активності залучення позабюджетних коштів до бюджетів територіальних громад та низку інших важливих питань.

– Вкрай важливо, аби було налагоджено спілкування депутатського корпусу обласної Ради із депутатами сільських, селищних, районних рад в напрямі розуміння процесів децентралізації, розвитку територіальних громад, наповнення місцевих бюджетів та ефективності використання бюджетних коштів, – зауважив Геннадій Мазур.   

Окрім того, депутат обласної Ради зазначив, що комісія Бершадської районної ради пройшла конструктивно та плідно. Також надав роз’яснення розуміння бюджетного процесу, розповів про повноваження обласної Ради, повноваження районних та сільських рад.

Загалом члени постійної комісії Бершадської районної ради підтримали всі запропоновані зміни, зокрема, питання стосовно збільшення видатків на виконання програми протидії захворюванню на туберкульоз у Бершадському районі на 207-2021 роки на суму 56 000 грн.; погодили виділення коштів для надання невідкладної допомоги хворим  на грип – 30 000 грн.; збільшили видатки бюджету розвитку  на придбання апарату штучної вентиляції легень – 59 800 грн.

На виконання програми соціальної підтримки у 2017-2020 роках ветеранів війни  в Афганістані та сімей загиблих учасників бойових дій на території Республіки Афганістан збільшили виплату допомоги сім’ям загиблих у сумі 12 200 грн.

Також погодили питання стосовно виконання програми реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг  загального користування Бершадського району на 2016-2018 роки, зокрема, для ремонту дороги загального користування Флорино-Голдашівка.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2017 року, 16:46 Переглядів: 668

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація