Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат обласної Ради взяв участь в Марафоні можливостей бізнесу у Вінниці Роздрукувати

1 листопада депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов взяв участь у Марафоні можливостей для бізнесу у Вінниці.

На своїй сторінці у Фейсбук депутат обларади написав, що в ході зустрічі відбулася презентація співробітництва Вінницької міської ради з Офісом ефективного регулювання (BRDO). Також Андрій Ковальов зазначив, що була можливість взяти участь у одній з семи тематичних презентацій у форматі «World cafe» та поспілкуватися з керівниками BRDO і представниками бізнес-спільнот регіону.

– Запорука успіху в бізнесі – це оптимізм та довіра і адекватна аналітика стосовно наслідків впливу та ризиків різних рішень, – каже депутат Андрій Ковальов. – Реалізація свого потенціалу у бізнесі та політиці має бути, як честь, адже це кропітка праця, яка потребує великих зусиль і приносить багато досягнень.

Під час Марафону було підписано меморандум між Вінницькою міською радою та «Украгазбанком», згідно з яким місцевий бізнес невдовзі матиме змогу отримувати дешеві кредити на розвиток власної енергонезалежності.

BRDO – це неурядова структура, яка працює над спрощенням умов ведення бізнесу та ефективним державним регулюванням. Вона була створена за ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі та західних партнерів.

Серед основних напрямів діяльності BRDO: енергетика, сільське господарство, будівництво, транспорт та інфраструктура, а також контроль і нагляд.

Повернутись Створено: 1 листопада 2017 року, 16:28 Переглядів: 515

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація