5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради взяв участь в Марафоні можливостей бізнесу у Вінниці Роздрукувати

1 листопада депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов взяв участь у Марафоні можливостей для бізнесу у Вінниці.

На своїй сторінці у Фейсбук депутат обларади написав, що в ході зустрічі відбулася презентація співробітництва Вінницької міської ради з Офісом ефективного регулювання (BRDO). Також Андрій Ковальов зазначив, що була можливість взяти участь у одній з семи тематичних презентацій у форматі «World cafe» та поспілкуватися з керівниками BRDO і представниками бізнес-спільнот регіону.

– Запорука успіху в бізнесі – це оптимізм та довіра і адекватна аналітика стосовно наслідків впливу та ризиків різних рішень, – каже депутат Андрій Ковальов. – Реалізація свого потенціалу у бізнесі та політиці має бути, як честь, адже це кропітка праця, яка потребує великих зусиль і приносить багато досягнень.

Під час Марафону було підписано меморандум між Вінницькою міською радою та «Украгазбанком», згідно з яким місцевий бізнес невдовзі матиме змогу отримувати дешеві кредити на розвиток власної енергонезалежності.

BRDO – це неурядова структура, яка працює над спрощенням умов ведення бізнесу та ефективним державним регулюванням. Вона була створена за ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі та західних партнерів.

Серед основних напрямів діяльності BRDO: енергетика, сільське господарство, будівництво, транспорт та інфраструктура, а також контроль і нагляд.

Повернутись Створено: 1 листопада 2017 року, 16:28 Переглядів: 573

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація