24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутат обласної Ради взяв участь в Марафоні можливостей бізнесу у Вінниці Роздрукувати

1 листопада депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов взяв участь у Марафоні можливостей для бізнесу у Вінниці.

На своїй сторінці у Фейсбук депутат обларади написав, що в ході зустрічі відбулася презентація співробітництва Вінницької міської ради з Офісом ефективного регулювання (BRDO). Також Андрій Ковальов зазначив, що була можливість взяти участь у одній з семи тематичних презентацій у форматі «World cafe» та поспілкуватися з керівниками BRDO і представниками бізнес-спільнот регіону.

– Запорука успіху в бізнесі – це оптимізм та довіра і адекватна аналітика стосовно наслідків впливу та ризиків різних рішень, – каже депутат Андрій Ковальов. – Реалізація свого потенціалу у бізнесі та політиці має бути, як честь, адже це кропітка праця, яка потребує великих зусиль і приносить багато досягнень.

Під час Марафону було підписано меморандум між Вінницькою міською радою та «Украгазбанком», згідно з яким місцевий бізнес невдовзі матиме змогу отримувати дешеві кредити на розвиток власної енергонезалежності.

BRDO – це неурядова структура, яка працює над спрощенням умов ведення бізнесу та ефективним державним регулюванням. Вона була створена за ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі та західних партнерів.

Серед основних напрямів діяльності BRDO: енергетика, сільське господарство, будівництво, транспорт та інфраструктура, а також контроль і нагляд.

Повернутись Створено: 1 листопада 2017 року, 16:28 Переглядів: 489

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація