Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради взяв участь в обговоренні стану транспортної галузі області Роздрукувати

24 жовтня депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрій Мельник взяв участь у засіданні колегії Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації. Засідання відбулось під керівництвом депутата обласної Ради, директора департаменту Сергія Волкова.

Перед присутніми з доповіддю про стан дорожнього господарства та транспортної галузі області виступив заступник директора Департаменту Віктор Данильченко. Відбулась презентація із зазначених питань.

– Наразі розробляється обласна Програма будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг області. Відповідно передбачається поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг, підвищення безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом. Таким чином, всі заходи формуються з урахуванням передачі 7,5 тисяч кілометрів доріг загального користування місцевого значення у відання облдержадміністрації, – прокоментував депутат обласної Ради Андрій Мельник.

Під час обговорення проблем та перспектив в транспортній галузі було зазначено, що у Вінницькій області нараховується 47 міжнародних та 94 міжобласних маршрути. Згідно з діючою мережею внутрішньо обласних – 435 міжміських маршрутів, 850 приміських та близько 100 міських маршрутів. Таку кількість маршрутів обслуговує близько 1500 автобусів, з яких 66 пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Пріоритетами розвитку галузі наразі є поліпшення якості надання автотранспортних послуг населенню області, підвищення рівня сприятливості інфраструктури автомобільного транспорту для потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями, запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду на внутрішньообласних міжміських та приміських маршрутах загального користування.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 25 жовтня 2017 року, 12:50 Переглядів: 631

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація