Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради заснував дитячий творчий конкурс Роздрукувати

У Хмільнику друге відбувся конкурс «Благодатна хмільницька земля», засновником якого є депутат обласної Ради Олександр Крученюк. Цього року було оголошено прийом робіт у номінаціях: «Історична спадщина краю: події, люди», «Село, місто, овіяне легендами», «Перлини хмільницького краю» та визначено дві вікових категорії: 12-16 років та 17-25 років.
На заході були присутні директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА Світлана Василюк, депутат обласної Ради Жанна Дмитренко, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Василь Паламарчук, головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, український прозаїк, публіцист, драматург Віктор Тимчук, фотохудожник Олександр Гордієвич, старший інспектор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації Ганна Михальчук та заступник голови Хмільницької районної ради Анатолій Войцещук.
На розгляд конкурсної комісії, до складу якої увійшли визнані митці та краєзнавці Хмільника та Хмільницького району, надійшло 57 робіт. Тому визначити переможців було нелегко. Це робили протокольно за загальною кількістю балів всіх членів комісії.
Варто зазначити, що роботи дуже творчі, різнопланові. В процесі підготовки діти використовували і книги, і журнали, й інтернет-ресурси, фото- і відео матеріали. В ході обговорення члени комісії визначили 8 робіт, які й стали переможцями. Усі конкурсанти були нагородженні подяками та солодкими подарунками, а переможці ще отримали грошові нагороди. Також Світлана Василюк від імені обласної Ради презентувала книги «Художники Вінниччини», а від районної ради та райдержадміністрації діти отримали грамоти. Гості з області вітали учасників та пообіцяли, що найкращі роботи будуть видані окремою збіркою.
- З впевненістю можу сказати, що пишаюсь нашим наступним поколінням, - сказав депутат обласної Ради Олександр Крученюк. - Знаючи і пам’ятаючи свою історію ми матимемо могутню та квітучу державу, в якій кожна людина з гордістю буде казати: «Я - українець. І я цим пишаюсь».
Після завершення конкурсу учасники підписали прапор з побажаннями для наших захисників, який  волонтери передали воїнам АТО.

Повернутись Створено: 14 лютого 2017 року, 11:10 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація