Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутат обласної Ради заснував дитячий творчий конкурс Роздрукувати

У Хмільнику друге відбувся конкурс «Благодатна хмільницька земля», засновником якого є депутат обласної Ради Олександр Крученюк. Цього року було оголошено прийом робіт у номінаціях: «Історична спадщина краю: події, люди», «Село, місто, овіяне легендами», «Перлини хмільницького краю» та визначено дві вікових категорії: 12-16 років та 17-25 років.
На заході були присутні директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА Світлана Василюк, депутат обласної Ради Жанна Дмитренко, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Василь Паламарчук, головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, український прозаїк, публіцист, драматург Віктор Тимчук, фотохудожник Олександр Гордієвич, старший інспектор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації Ганна Михальчук та заступник голови Хмільницької районної ради Анатолій Войцещук.
На розгляд конкурсної комісії, до складу якої увійшли визнані митці та краєзнавці Хмільника та Хмільницького району, надійшло 57 робіт. Тому визначити переможців було нелегко. Це робили протокольно за загальною кількістю балів всіх членів комісії.
Варто зазначити, що роботи дуже творчі, різнопланові. В процесі підготовки діти використовували і книги, і журнали, й інтернет-ресурси, фото- і відео матеріали. В ході обговорення члени комісії визначили 8 робіт, які й стали переможцями. Усі конкурсанти були нагородженні подяками та солодкими подарунками, а переможці ще отримали грошові нагороди. Також Світлана Василюк від імені обласної Ради презентувала книги «Художники Вінниччини», а від районної ради та райдержадміністрації діти отримали грамоти. Гості з області вітали учасників та пообіцяли, що найкращі роботи будуть видані окремою збіркою.
- З впевненістю можу сказати, що пишаюсь нашим наступним поколінням, - сказав депутат обласної Ради Олександр Крученюк. - Знаючи і пам’ятаючи свою історію ми матимемо могутню та квітучу державу, в якій кожна людина з гордістю буде казати: «Я - українець. І я цим пишаюсь».
Після завершення конкурсу учасники підписали прапор з побажаннями для наших захисників, який  волонтери передали воїнам АТО.

Повернутись Створено: 14 лютого 2017 року, 11:10 Переглядів: 934

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація