Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутат обласної Ради заснував дитячий творчий конкурс Роздрукувати

У Хмільнику друге відбувся конкурс «Благодатна хмільницька земля», засновником якого є депутат обласної Ради Олександр Крученюк. Цього року було оголошено прийом робіт у номінаціях: «Історична спадщина краю: події, люди», «Село, місто, овіяне легендами», «Перлини хмільницького краю» та визначено дві вікових категорії: 12-16 років та 17-25 років.
На заході були присутні директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА Світлана Василюк, депутат обласної Ради Жанна Дмитренко, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Василь Паламарчук, головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, український прозаїк, публіцист, драматург Віктор Тимчук, фотохудожник Олександр Гордієвич, старший інспектор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації Ганна Михальчук та заступник голови Хмільницької районної ради Анатолій Войцещук.
На розгляд конкурсної комісії, до складу якої увійшли визнані митці та краєзнавці Хмільника та Хмільницького району, надійшло 57 робіт. Тому визначити переможців було нелегко. Це робили протокольно за загальною кількістю балів всіх членів комісії.
Варто зазначити, що роботи дуже творчі, різнопланові. В процесі підготовки діти використовували і книги, і журнали, й інтернет-ресурси, фото- і відео матеріали. В ході обговорення члени комісії визначили 8 робіт, які й стали переможцями. Усі конкурсанти були нагородженні подяками та солодкими подарунками, а переможці ще отримали грошові нагороди. Також Світлана Василюк від імені обласної Ради презентувала книги «Художники Вінниччини», а від районної ради та райдержадміністрації діти отримали грамоти. Гості з області вітали учасників та пообіцяли, що найкращі роботи будуть видані окремою збіркою.
- З впевненістю можу сказати, що пишаюсь нашим наступним поколінням, - сказав депутат обласної Ради Олександр Крученюк. - Знаючи і пам’ятаючи свою історію ми матимемо могутню та квітучу державу, в якій кожна людина з гордістю буде казати: «Я - українець. І я цим пишаюсь».
Після завершення конкурсу учасники підписали прапор з побажаннями для наших захисників, який  волонтери передали воїнам АТО.

Повернутись Створено: 14 лютого 2017 року, 11:10 Переглядів: 740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація