Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради здійснив виїзний прийом громадян Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза здійснив виїзний прийом громадян у Сербинівській сільській територіальній громаді.

Разом з депутатом обласної Ради участь у прийомі взяли Сербинівський сільський голова Лариса Левченко, заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко, завідувач юридичного сектору райдержадміністрації Юрій Сенько, дільничний офіцер поліції Микола Тіфанов.

Мешканці села звернулись до депутата обласної Ради з питаннями перерахунку пенсій, сплати комунальних послуг учасниками антитерористичної операції, які проживають на території громади.

Крім того, жителі Сербинівки подали колективне звернення щодо заміни старих небезпечних електричних опор та нарахування оплати послуг за електропостачання.

Запитувачам були надані усні роз’яснення, а також надано низку консультацій профільними спеціалістами.

Депутат обласної Ради Олег Легеза пообіцяв сприяти жителям села Сербинівці у вирішенні їхніх проблем в межах своїх повноважень.

Повернутись Створено: 13 листопада 2017 року, 12:38 Переглядів: 1102

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація