5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради Жанна Дмитренко презентувала збірку поезій «Нитка Аріадни» Роздрукувати

25 листопада в обласній бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва відбулась презентація збірки поезій  «Нитка Аріадни» видатної поетеси, депутата обласної Ради Жанни Дмитренко. Привітати ювілярку з днем народження та виходом книжки прийшли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, депутати обласної Ради Володимир Крисько, Леонід Галушко та Тарас Кобець, поети, літературознавці, громадські діячі, письменники, вчителі, науковці, студенти та учні.

– Щиросердечно вітаємо Вас, Жанна Віталіївно, з ювілеєм, шануємо та поважаємо Вас та Вашу творчість, – зазначила Людмила Михайлівна у привітанні. – Пишаємось, що Ви, депутат вже кількох скликань, маєте активну життєву позицію, займаєтесь творчою діяльністю, є громадським активістом, людиною, яка всією душею віддана своїй рідній землі, своїй Україні.

Депутати обласної Ради Геннадій Мазур та Володимир Крисько привітали ювілярку з виходом збірки поезій «Нитка Аріадни». Слід зазначити, що збірка  має кілька розділів, які включають в себе низку віршів патріотичного змісту, любові до рідної землі Тиврівщини, до рідного краю та країни в цілому.

Окрім того, творчі колективи Вінниччини, серед них і колектив «Мокоша», привітали Жанну Дмитренко пісенними номерами, подарунками, віршами та побажаннями творчих злетів.

Повернутись Створено: 25 листопада 2016 року, 16:56 Переглядів: 1779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація