03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради зустрівся з громадою села Кармалюкове Жмеринського району Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза зустрівся із громадою села Кармалюкове.

Разом з мешканцями громади він заслухав звіт сільського голови Миколи Огородника про діяльність ради у 2017 році, бюджет якої був виконаний на 102%.  Розвиток громади забезпечувався за рахунок місцевого та районного бюджетів, а також із залученням коштів сільськогосподарських підприємств, які орендують місцеві землі.

Впродовж минулого року в селі провели благоустрій та озеленення населених пунктів, створили ландшафтний заказник «Борсуки». Було виготовлено технічну документацію на будинки малозабезпечених родин та учасників АТО, документацію громадського пасовища, розроблено програму охорони довкілля, отримано дозвіл на складування сміття на колишньому кар’єрі в селі Петрані, замінено вікна в Кармалюківському будинку культури та частину дверей, зроблено оплату проектно-кошторисної документації на водогін в с. Петрані, проведено реконструкцію вуличного освітлення, ремонт доріг, надано субвенцію на утримання об’єктів спільного користування. Також надавалася матеріальна допомога військовослужбовцям. 

– В нинішньому році планується 80% коштів, які отримає сільська рада за соціальними угодами з сільськогосподарськими підприємствами, використати на спорудження водогону, придбати і встановити камери відеоспостереження на в’їзді та виїзді з населеного пункту, упорядкувати кладовища, – прокоментував депутат обласної Ради Олег Легеза. – Я завжди намагаюсь надати допомогу у вирішенні проблемних питань. Наприклад, в ході зборів жителі громади підготували колективне звернення до ПАТ «Вінницяобленерго» про заміну аварійних електроопор, яке я уже передав адресату. Сподіваюсь на швидке реагування.

Повернутись Створено: 24 квітня 2018 року, 16:21 Переглядів: 654

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація