4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради звернувся до Прем’єр-Міністра України щодо підтримки агенцій регіонального розвитку Роздрукувати

Із прийняттям Закону України «Про засади державної регіональної політики» в країні створено правові засади для утворення та функціонування агенцій регіонального розвитку. Агенції регіонального розвитку є важливим і визнаним у Європі інструментом реалізації політики регіонального розвитку та залучення інвестицій. В подальшому, як очікується, саме агенції відіграватимуть ключову роль у реалізації проектів і програм регіонального розвитку, залученні інвестицій у відповідні території, сприянні діяльності місцевого бізнесу, формуванню умов для розвитку інфраструктури регіонів.

Тому депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур ініціював звернення до Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана щодо підтримки агенцій регіонального розвитку.

– Необхідно відзначити, що Вінницька область першою серед областей України в червні 2016 року утворила Агенцію регіонального розвитку. Півторарічний досвід функціонування цієї установи уже дав позитивні результати її діяльності, – зазначив Геннадій Федорович. – Проте, на початковому етапі діяльності, агенції, як і будь-які інші інституції, потребують підтримки, в тому числі, фінансової. Для агенцій необхідним є системний підхід до розвитку та фінансування як для становлення самої організації – підготовки фахівців, забезпечення матеріально-технічними засобами, так і для реалізації проектів регіонального розвитку.

Тому, враховуючи актуальність питання подальшого підвищення ефективності політики регіонального розвитку, депутат обласної Ради звернувся з пропозиціями щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» в частині передбачення фінансування агенцій регіонального розвитку» внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» в частині передбачення можливості агенціям регіонального розвитку виступати суб’єктами подання проектів на конкурс щодо відбору проектів, що можуть реалізовуватись за кошти державного фонду регіонального розвитку; розробки нормативно-правових актів для створення інституції із реалізації політики регіонального розвитку на державному рівні.

Повернутись Створено: 27 грудня 2017 року, 12:55
Оновлено: 27 грудня 2017 року, 17:31
Переглядів: 725

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація