Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат облради Ігор Хміль повернувся із зони АТО Роздрукувати

Тростянчанин Ігор Хміль у зоні АТО не вперше. До отримання мандата депутата Ігор Вікторович як активний волонтер споряджав і супроводжував волонтерські вантажі з початку протистояння на сході України. Така патріотична позиція не раз вшанована відзнаками бойових груп, які захищають інтереси української держави на сході.

За підтримки голови обласної ради Анатолія Олійника в минулі вихідні Ігор Хміль знову відправився на лінію зіткнення з волонтерським вантажем. Багатотонна вантажівка та бус споряджалися у Вінниці та Тростянці. На лінію зіткнення доставили крупи, тушонку, згущене молоко, інші продукти тривалого зберігання, бутельовану воду, якої  хлопцям катастрофічно не вистачає.

Волонтери побували у військових частинах Волновахи, Мар’їнки, Артемівська, Краматорська, Слов'янська, Новоайдара, Попасної. Тут Ігор Вікторович зустрів свого друга дитинства Сергія Мацілецького, який нині служить у національній гвардії, бачився із земляками, які несуть службу на східних рубежах.

Разом з Ігорем Хмілем у цю березневу поїздку відправилися колишні учасники АТО, а нині активні волонтери Київщини та Вінниччини, а також  помічник голови Вінницької облради Вадим Хитрич.

Побувати на фронті та віддати належну шану бійцям-патріотам — це найголовніше, що отримують волонтери від таких регулярних поїздок. А ще щирі слова подяки. Зокрема, на своїй сторінці у Фейсбук Микола Нагорний, який зараз несе службу на сході, зазначив: «Від імені бійців 1 штурмової роти батальйону «Айдар» висловлюю подяку депутату Вінницької обласної ради Хмілю Ігорю та голові облради Олійнику Анатолію за активну підтримку та допомогу. Разом ми непереможні. Слава Україні!».

Повернутись Створено: 17 березня 2016 року, 15:55 Переглядів: 1863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація