Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

  • Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

    Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. – Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випа ....

Депутат облради Ігор Хміль повернувся із зони АТО Роздрукувати

Тростянчанин Ігор Хміль у зоні АТО не вперше. До отримання мандата депутата Ігор Вікторович як активний волонтер споряджав і супроводжував волонтерські вантажі з початку протистояння на сході України. Така патріотична позиція не раз вшанована відзнаками бойових груп, які захищають інтереси української держави на сході.

За підтримки голови обласної ради Анатолія Олійника в минулі вихідні Ігор Хміль знову відправився на лінію зіткнення з волонтерським вантажем. Багатотонна вантажівка та бус споряджалися у Вінниці та Тростянці. На лінію зіткнення доставили крупи, тушонку, згущене молоко, інші продукти тривалого зберігання, бутельовану воду, якої  хлопцям катастрофічно не вистачає.

Волонтери побували у військових частинах Волновахи, Мар’їнки, Артемівська, Краматорська, Слов'янська, Новоайдара, Попасної. Тут Ігор Вікторович зустрів свого друга дитинства Сергія Мацілецького, який нині служить у національній гвардії, бачився із земляками, які несуть службу на східних рубежах.

Разом з Ігорем Хмілем у цю березневу поїздку відправилися колишні учасники АТО, а нині активні волонтери Київщини та Вінниччини, а також  помічник голови Вінницької облради Вадим Хитрич.

Побувати на фронті та віддати належну шану бійцям-патріотам — це найголовніше, що отримують волонтери від таких регулярних поїздок. А ще щирі слова подяки. Зокрема, на своїй сторінці у Фейсбук Микола Нагорний, який зараз несе службу на сході, зазначив: «Від імені бійців 1 штурмової роти батальйону «Айдар» висловлюю подяку депутату Вінницької обласної ради Хмілю Ігорю та голові облради Олійнику Анатолію за активну підтримку та допомогу. Разом ми непереможні. Слава Україні!».

Повернутись Створено: 17 березня 2016 року, 15:55 Переглядів: 2007

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація