24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат облради Ігор Хміль повернувся із зони АТО Роздрукувати

Тростянчанин Ігор Хміль у зоні АТО не вперше. До отримання мандата депутата Ігор Вікторович як активний волонтер споряджав і супроводжував волонтерські вантажі з початку протистояння на сході України. Така патріотична позиція не раз вшанована відзнаками бойових груп, які захищають інтереси української держави на сході.

За підтримки голови обласної ради Анатолія Олійника в минулі вихідні Ігор Хміль знову відправився на лінію зіткнення з волонтерським вантажем. Багатотонна вантажівка та бус споряджалися у Вінниці та Тростянці. На лінію зіткнення доставили крупи, тушонку, згущене молоко, інші продукти тривалого зберігання, бутельовану воду, якої  хлопцям катастрофічно не вистачає.

Волонтери побували у військових частинах Волновахи, Мар’їнки, Артемівська, Краматорська, Слов'янська, Новоайдара, Попасної. Тут Ігор Вікторович зустрів свого друга дитинства Сергія Мацілецького, який нині служить у національній гвардії, бачився із земляками, які несуть службу на східних рубежах.

Разом з Ігорем Хмілем у цю березневу поїздку відправилися колишні учасники АТО, а нині активні волонтери Київщини та Вінниччини, а також  помічник голови Вінницької облради Вадим Хитрич.

Побувати на фронті та віддати належну шану бійцям-патріотам — це найголовніше, що отримують волонтери від таких регулярних поїздок. А ще щирі слова подяки. Зокрема, на своїй сторінці у Фейсбук Микола Нагорний, який зараз несе службу на сході, зазначив: «Від імені бійців 1 штурмової роти батальйону «Айдар» висловлюю подяку депутату Вінницької обласної ради Хмілю Ігорю та голові облради Олійнику Анатолію за активну підтримку та допомогу. Разом ми непереможні. Слава Україні!».

Повернутись Створено: 17 березня 2016 року, 15:55 Переглядів: 1747

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація