29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутат облради передала воду військовослужбовцям Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко передала півтори тонни води для потреб військовослужбовців. У вівторок, 16 травня, вона зустрілась із заступником командира військової частини, у якій проходитимуть навчання, аби передати допомогу, за  якою вони звернулись.

Людмила Анатолівна зазначила, що з початку проведення антитерористичної операції вона активно долучається до допомоги військовослужбовцям.

— Сьогодні ми передали півтори тонни для військовослужбовців, які проходитимуть навчання на Вінниччині, — сказала вона. – Це не перша подібна акція - я активно співпрацюю з волонтерами, які безпосередньо їздять на передову й надаю допомогу іншим військовим частинам. Окрім підтримки хлопців, які боронять цілісність нашої держави, ми працюємо з членами їхніх родин та дітьми, особливу увагу приділяємо психологічній реабілітації бійців, що повертаються з АТО. Насправді роботи дуже багато, тому вдячна своїм колегам, які долучаються до акцій, адже спільним зусиллями нам вдається досягнути кращого результату.

За словами заступника командира військової частини 0549 по роботі з особовим складом підполковника Андрія Швеця, для військовослужбовців важливо бачити підтримку людей.

— Бійці, які боронять східні рубежі держави, бачать активну підтримку простих громадян та громадських організацій, — сказав  заступник командира військової частини. – Сьогодні ми отримали бутильовану воду. Державна підтримка теж є, проте розуміння, що саме пересічні громадяни допомагають дуже важливо. Зараз хлопці з нашої частини перебувають у зоні проведення АТО на передових позиціях і ми готуємось, аби гідно провести ротацію. В ході навчань ми готуватимемо військовослужбовців, які їх замінять.

Підполковник Андрій Швець зауважив, що депутат обласної Ради постійно надає допомогу їх частині. Військовослужбовець зауважив, що керівництвом було прийнято рішення вручити подяку Людмилі Станіславенко за вагомий внесок у справу зміцнення обороноздатності держави та всебічного матеріального забезпечення військових частин Повітряних Сил Збройних сил України.

Повернутись Створено: 17 травня 2017 року, 14:22 Переглядів: 811

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація