24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутат облради передала воду військовослужбовцям Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко передала півтори тонни води для потреб військовослужбовців. У вівторок, 16 травня, вона зустрілась із заступником командира військової частини, у якій проходитимуть навчання, аби передати допомогу, за  якою вони звернулись.

Людмила Анатолівна зазначила, що з початку проведення антитерористичної операції вона активно долучається до допомоги військовослужбовцям.

— Сьогодні ми передали півтори тонни для військовослужбовців, які проходитимуть навчання на Вінниччині, — сказала вона. – Це не перша подібна акція - я активно співпрацюю з волонтерами, які безпосередньо їздять на передову й надаю допомогу іншим військовим частинам. Окрім підтримки хлопців, які боронять цілісність нашої держави, ми працюємо з членами їхніх родин та дітьми, особливу увагу приділяємо психологічній реабілітації бійців, що повертаються з АТО. Насправді роботи дуже багато, тому вдячна своїм колегам, які долучаються до акцій, адже спільним зусиллями нам вдається досягнути кращого результату.

За словами заступника командира військової частини 0549 по роботі з особовим складом підполковника Андрія Швеця, для військовослужбовців важливо бачити підтримку людей.

— Бійці, які боронять східні рубежі держави, бачать активну підтримку простих громадян та громадських організацій, — сказав  заступник командира військової частини. – Сьогодні ми отримали бутильовану воду. Державна підтримка теж є, проте розуміння, що саме пересічні громадяни допомагають дуже важливо. Зараз хлопці з нашої частини перебувають у зоні проведення АТО на передових позиціях і ми готуємось, аби гідно провести ротацію. В ході навчань ми готуватимемо військовослужбовців, які їх замінять.

Підполковник Андрій Швець зауважив, що депутат обласної Ради постійно надає допомогу їх частині. Військовослужбовець зауважив, що керівництвом було прийнято рішення вручити подяку Людмилі Станіславенко за вагомий внесок у справу зміцнення обороноздатності держави та всебічного матеріального забезпечення військових частин Повітряних Сил Збройних сил України.

Повернутись Створено: 17 травня 2017 року, 14:22 Переглядів: 602

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація