Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат облради передала воду військовослужбовцям Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко передала півтори тонни води для потреб військовослужбовців. У вівторок, 16 травня, вона зустрілась із заступником командира військової частини, у якій проходитимуть навчання, аби передати допомогу, за  якою вони звернулись.

Людмила Анатолівна зазначила, що з початку проведення антитерористичної операції вона активно долучається до допомоги військовослужбовцям.

— Сьогодні ми передали півтори тонни для військовослужбовців, які проходитимуть навчання на Вінниччині, — сказала вона. – Це не перша подібна акція - я активно співпрацюю з волонтерами, які безпосередньо їздять на передову й надаю допомогу іншим військовим частинам. Окрім підтримки хлопців, які боронять цілісність нашої держави, ми працюємо з членами їхніх родин та дітьми, особливу увагу приділяємо психологічній реабілітації бійців, що повертаються з АТО. Насправді роботи дуже багато, тому вдячна своїм колегам, які долучаються до акцій, адже спільним зусиллями нам вдається досягнути кращого результату.

За словами заступника командира військової частини 0549 по роботі з особовим складом підполковника Андрія Швеця, для військовослужбовців важливо бачити підтримку людей.

— Бійці, які боронять східні рубежі держави, бачать активну підтримку простих громадян та громадських організацій, — сказав  заступник командира військової частини. – Сьогодні ми отримали бутильовану воду. Державна підтримка теж є, проте розуміння, що саме пересічні громадяни допомагають дуже важливо. Зараз хлопці з нашої частини перебувають у зоні проведення АТО на передових позиціях і ми готуємось, аби гідно провести ротацію. В ході навчань ми готуватимемо військовослужбовців, які їх замінять.

Підполковник Андрій Швець зауважив, що депутат обласної Ради постійно надає допомогу їх частині. Військовослужбовець зауважив, що керівництвом було прийнято рішення вручити подяку Людмилі Станіславенко за вагомий внесок у справу зміцнення обороноздатності держави та всебічного матеріального забезпечення військових частин Повітряних Сил Збройних сил України.

Повернутись Створено: 17 травня 2017 року, 14:22 Переглядів: 689

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація