Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат облради передала воду військовослужбовцям Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко передала півтори тонни води для потреб військовослужбовців. У вівторок, 16 травня, вона зустрілась із заступником командира військової частини, у якій проходитимуть навчання, аби передати допомогу, за  якою вони звернулись.

Людмила Анатолівна зазначила, що з початку проведення антитерористичної операції вона активно долучається до допомоги військовослужбовцям.

— Сьогодні ми передали півтори тонни для військовослужбовців, які проходитимуть навчання на Вінниччині, — сказала вона. – Це не перша подібна акція - я активно співпрацюю з волонтерами, які безпосередньо їздять на передову й надаю допомогу іншим військовим частинам. Окрім підтримки хлопців, які боронять цілісність нашої держави, ми працюємо з членами їхніх родин та дітьми, особливу увагу приділяємо психологічній реабілітації бійців, що повертаються з АТО. Насправді роботи дуже багато, тому вдячна своїм колегам, які долучаються до акцій, адже спільним зусиллями нам вдається досягнути кращого результату.

За словами заступника командира військової частини 0549 по роботі з особовим складом підполковника Андрія Швеця, для військовослужбовців важливо бачити підтримку людей.

— Бійці, які боронять східні рубежі держави, бачать активну підтримку простих громадян та громадських організацій, — сказав  заступник командира військової частини. – Сьогодні ми отримали бутильовану воду. Державна підтримка теж є, проте розуміння, що саме пересічні громадяни допомагають дуже важливо. Зараз хлопці з нашої частини перебувають у зоні проведення АТО на передових позиціях і ми готуємось, аби гідно провести ротацію. В ході навчань ми готуватимемо військовослужбовців, які їх замінять.

Підполковник Андрій Швець зауважив, що депутат обласної Ради постійно надає допомогу їх частині. Військовослужбовець зауважив, що керівництвом було прийнято рішення вручити подяку Людмилі Станіславенко за вагомий внесок у справу зміцнення обороноздатності держави та всебічного матеріального забезпечення військових частин Повітряних Сил Збройних сил України.

Повернутись Створено: 17 травня 2017 року, 14:22 Переглядів: 630

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація