4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат передав подяку учням Бершадщини від бійців із зони АТО Роздрукувати

Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, побувавши на Сході країни минулого тижня, привіз для учнів загальноосвітніх закладів Бершадщини привітання від бійців із передової лінії фронту.

Депутат розповів учням про поїздку та висловивши щиру подяку всім, хто взяв активну участь у благодійній акції. Для дітей, разом із настоятелем церкви Покрови Пресвятої Богородиці м. Бершаді Ростиславом Процаніним, привезли від бійців 57-ї окремої мотопіхотної бригади  підписаний український прапор, на  якому вони висловили подяку за підтримку. А до шкільного музею військові передали трофеї.

Володимир Зарічанський під час виступу зазначив, що у цей складний час одним із головних завдань має бути формування у дітей національної свідомості та патріотизму.

– Кожний, хто із вас долучився до гарної справи, робить вагомий внесок у розвиток волонтерської діяльності. Коли ви із душею виготовляєте подарунок чи малюєте листівку, то вона служить оберегом для наших бійців, – зазначив депутат. – Коли  приїжджаєш на передову і проживаєш хоча б один день їхнього життя, то розумієш, що відбувається у свідомості військового, коли він потрапляє на війну. Не просто в казарму, а в бліндаж під регулярні обстріли, де він постійно перебуває не лише у скрутних польових умовах, а й під постійною загрозою своєму життю. Спілкуючись із простими солдатами, я зробив висновок, що у кожного – своє життя, своя доля, своє майбутнє, але одна на всіх війна, яка зробила їх справжніми воїнами – згуртованими, мужніми і впевненими у своїй перемозі. А ми повинні докласти всіх сил, щоб підтримувати фізичний та моральний дух наших захисників.

Володимир Зарічанський подарував учням кольоровий принтер, який наразі потрібен для забезпечення навчального процесу.

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2017 року, 12:24 Переглядів: 471

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація