Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат підтримав родини загиблих в АТО Роздрукувати

На Майдані Шани у Могилеві-Подільському в День захисника Вітчизни громада зійшлася на велике віче, аби продемонструвати вдячність захисникам України, які зараз боронять кордони на Сході та вшанувати світлу пам’ять загиблих Героїв в зоні АТО. У заході взяли участь жителі міста, представники влади і депутатського корпусу.

Родини загиблих підтримав депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак.

– Моя сім'я постійно допомагає матеріально тим, хто цього потребує, робимо це адресно – надаю перевагу безпосередньому спілкуванню, прагну особисто познайомитись із людиною, якій допомагаю, - прокоментував Геннадій Вацак. - Фінансуємо і різні соціальні проекти, особливо в місті Могилеві-Подільському. Переконаний, що кожен бізнесмен, в міру можливостей, має допомагати ближнім, інакше він просто заробітчанин. 

– Словосполучення «захисник України» наразі набуло конкретного змісту та конкретних імен. Наша земля народила патріотів, які віддали життя за наші мирні будні, кращі сини зараз воюють на Сході країни, виборюючи безпеку і мир. Переконаний, що за цей непростий період, який ми разом переживаємо, народилася нова держава, нова нація. Підтвердження моєї думки – кількість людей, які зібралися на Майдані, аби вшанувати наших воїнів. Це ще одне свідчення єдності нації у помислах та діях, любові до України, - підкреслив під час відкриття віче Могилів-Подільський міський голова Петро Бровко.

За патріотизм та самовіддане служіння Вітчизні очільник міста відзначив військовослужбовців, учасників АТО. До списку нагороджених потрапили і волонтери, які допомагають землякам на передовій та у реабілітації бійців.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих побратимів, поклали квіти до меморіалу Слави.

По завершенню віче стартувала патріотична акція – вело-мото-автомарафон. Більше сотні залізних коней під національними прапорами проїхалась вулицями міста, вітаючи всіх зі святом.

Цього ж дня могилівчани провели перед Будинком культури благодійну акцію на підтримку мешканця міста – 12-річного Тимура Кулівар-Шиманського «Тимур – місто з тобою!» Кошти з продажу сувенірної продукції та солодощів скерували на допомогу підлітку, який готується до операції з пересадки кісткового мозку.

Повернутись Створено: 17 жовтня 2016 року, 12:06 Переглядів: 740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація