4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат підтримує розвиток спортивної галузі у Вінницькому районі Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради Олександр Масленніков відвідав село Медвеже Вушко Вінницького району.  В ході візиту депутат познайомився із місцевою футбольною командою «Парк Поділля».

– Нещодавно отримав звернення від керівника футбольної команди Віктора Тарасюка із проханням виділити матеріальну допомогу для адміністративних витрат задля участі команди у чемпіонаті Вінницького району, – розповів Олександр Масленніков. – Одразу відгукнувся та привіз кошти.

Місцевий футбольний колектив має гарну історію, уже 11 сезонів поспіль бере участь у чемпіонаті Вінницького району. За цей період вдавалось досягти найвищої сходинки п’єдесталу – стати чемпіонами. У команді грають переважно місцеві хлопці. За підсумком минулого сезону ФК «Парк Поділля» виборола 3 місце у І-й лізі.

Очільниця громади Павліна Роздайбіда також долучилась до спільної справи і виділила частину коштів для потреб футбольної команди.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2019 року, 16:27 Переглядів: 314

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація