19 січня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (зала засідань, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна та розвитку інфраструктури, о 15.00 (сесійна зала, 2 поверх) засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутат підтримує розвиток спортивної галузі у Вінницькому районі Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради Олександр Масленніков відвідав село Медвеже Вушко Вінницького району.  В ході візиту депутат познайомився із місцевою футбольною командою «Парк Поділля».

– Нещодавно отримав звернення від керівника футбольної команди Віктора Тарасюка із проханням виділити матеріальну допомогу для адміністративних витрат задля участі команди у чемпіонаті Вінницького району, – розповів Олександр Масленніков. – Одразу відгукнувся та привіз кошти.

Місцевий футбольний колектив має гарну історію, уже 11 сезонів поспіль бере участь у чемпіонаті Вінницького району. За цей період вдавалось досягти найвищої сходинки п’єдесталу – стати чемпіонами. У команді грають переважно місцеві хлопці. За підсумком минулого сезону ФК «Парк Поділля» виборола 3 місце у І-й лізі.

Очільниця громади Павліна Роздайбіда також долучилась до спільної справи і виділила частину коштів для потреб футбольної команди.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2019 року, 16:27 Переглядів: 432

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація