30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат привітав могилів-подільських пенсіонерів - відмінників освіти України Роздрукувати

Пенсіонерів-відмінників освіти України, які проживають у місті Могилеві-Подільському привітав напередодні Дня вчителя депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак. Згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року свято відзначається в першу неділю жовтня,.

- Вчителі викладають нам науки і наставляють на життя, - прокоментував Геннадій Вацак. - З повагою згадую про свою першу вчительку Елеонору Георгіївну Єфімову, класного керівника Любов Василівну  Щербанюк та усіх педагогів школи №5 міста Могилева-Подільського, де я навчався. День вчителя – це день квітів, привітань, святкових концертів, які готують учні і несподіваних подарунків від вдячних вихованців, кому вчительська мудрість допомогла досягнути успіху. Для мене, це одне із найулюбленіших свят.

Ветерани педагогічної праці, відмінники освіти України отримали від депутата подарунки в переддень професійного свята.

- Низький уклін за працю Зіноватій Аллі Антонівні, Салтинській Степаниді Семенівні, Пекному Володимиру Івановичу, подружжю Бирке Івану Мефодійовичу та Марії Михайлівні, Панич Галині Іванівні. 

У кожного з них за плечима по 40-50 років педагогічного стажу, низка нагород та відзнак. Усі, кого ми відвідали з вітальними листівками та подарунками, знову воліли б повернутися до школи, вони стійко тримаються в новому статусі, залишаючись вчителями з великої літери, - відзначив депутат і закликав своїх колег по депутатському корпусу приєднатись до вітань тих, хто був для них «школою життя». 

Повернутись Створено: 30 вересня 2016 року, 15:37 Переглядів: 744

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація