30 липня о 09.30 в приміщенні обласної Ради каб. 211 відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету; 30 липня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться пленарне засідання 11 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • У Вінницькій обласній Раді обговорили створення спостережних рад при медичних закладах

    Утворення спостережних рад, як наглядового органу, закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу третинного рівня обговорили на засіданні круглого столу. Зібрання відбулося 27 липня у сесійній залі обласної Ради під головуванням заступника голови облРади Ігоря Івасюка. Участь у засіданні круглого столу взяли члени постійної комісі ....

  • Чергова 11 сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 30 липня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав Розпорядження «Про чергову 11 сесію обласної Ради 8 скликання». «Скликати пленарне засідання чергової 11 сесії обласної Ради 8 скликання на 10 годину 30 липня 2021 року в приміщенні обласної Ради», - йдеться в розпорядженні голови облРади. На порядку денному - ....

  • Профільна комісія обласної Ради погодила програму «Питна вода»

    19 липня на позачерговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань з будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати погодили проєкт рішення «Про програму «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки». Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач ....

Депутат Тетяна Редько була, є і буде завжди з народом Роздрукувати

Як журналіст та громадський діяч Тетяна Редько своє життя присвятила утвердженню свободи слова, демократичних та європейських цінностей в Україні. Стала першою жінкою в Україні, засновником незалежної газети «33-й канал». Сьогодні вона власник медіакорпорації, до складу якої входить і це найтиражніше видання Вінниччини та Центру України.

Саме тому її депутатська, журналістська та громадська діяльність тісно поєднані із колективом незалежних журналістів, антикорупційної спілки, до якої входить, центру захисту журналістів. В поєднанні із громадськими активістами, колегами-журналістами, правоохороннними органами вона проводила свою депутатську діяльність у минулому році.

Вже на першій сесії Вінницької облради цього скликання Т.В. Редько озвучила звернення до Кабінету Міністрів щодо зменшення тарифів для населення.

Адже всі знають, що Україна може стовідсотково забезпечити населення газом вартістю 82-84 долари. Згідно зі статтями 14 та 15 Конституції України, надра держави належать народу, отож держава не може волею чиновників продавати його в три рази дорожче для громадян, накручуючи на своєму ж народові більше 80 відсотків рентабельності. Звернення підтримала більшість депутатів Вінниччини і його направили у Кабмін та у Верховну раду України. Фракція «Батьківщина», до якої входить депутат, цілеспрямовано відстоювала й відстоює саме таку політику.

Справжнім лихом для Вінниччини стала неконтрольована вирубка лісів. Реагуючи на сигнали читачів та виборців, депутат та журналісти редакції опублікували 36 публікацій про цю проблему. Депутат Тетяна Редько направила 15 звернень до керівників лісових господарств — державної та комунальної власності, до прокуратури, СБУ, поліції. Неодноразово порушувала це питання на сесії облради, президії, комісіях.

Невдовзі була порушена і зараз розглядається в суді резонансна кримінальна справа про так звану «банду лісорубів», у непрозорих оборудках з лісом сьогодні підозрюється 65 лісничих. Варто зазначити, що вибудувана роками корупційна система чинить шалений супротив. Користуючись нагодою, депутат в черговий раз повідомляє всім жителям — будь-яку вирубку лісу на вашій території лісгосп має право робити, поставивши голову громади до відома, показавши відповіді, документи із виїздом на місце вирубки із зазначеними конкретними межами захворювання рослин. Таке рішення було прийняте облрадою, узгоджене депутатом із керівниками лісового господарства, і його мають дотримуватись усі на території Вінниччини.

Ще під час виборів жителі Липовецького району звернулись до депутата із повідомленням про отруєння води, повітря, грунтів місцевими підприємствами, які не дотримуються екологічних норм.

Разом із санстанцією області та журна­лістами депутат провела рейд та забір води в ставку, де поздихала риба, річці, прилеглих територіях.

Лабораторні дослідження вказали на забруднення води та грунтів, у т.ч., і кишковою паличкою та кислотами. Це довели до керівників підприємства, яке підозрюється у забрудненні, було ініційовано перевірку очисних споруд. Під час перевірки було виявлено, що прозване в народі підприємство «гірке яблучко» було здане в експлуатацію з порушеннями екологічних норм. Підприємство зобов’язали негайно виправити недоліки, однак приписи були проігноровані.

Жителі м. Липовець почали страйкувати під стінами підприємства. Їх підтримала депутат облради Тетяна Редько та міський голова Микола Грушко й вийшли разом із народом відстоювати його права. Разом із людьми вони викликали для звіту представників заводу. Було дано обіцянку ліквідувати порушення.

Вбачаючи в діях попередніх керівників ра­йону та міста і керівництва заводу непрозорі стосунки, можливість існування корупційних схем, ігнорування норм права та екологічних вимог, депутат звернулась до Служби безпеки України перевірити надану їм інформацію.

З початку запровадження так званого експерименту з медреформи і тепер, під час створення так званих госпітальних округів, Тетяна Редько послідовно виступала проти непродуманих реформувань. Вона серед депутатів, які змусили Міністерство призупинити постанову про округи на Віннниччині й розпочати діалог про це із громадами на місцях.

Повернутись Створено: 22 лютого 2017 року, 16:34 Переглядів: 1948

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація