Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат Тетяна Редько була, є і буде завжди з народом Роздрукувати

Як журналіст та громадський діяч Тетяна Редько своє життя присвятила утвердженню свободи слова, демократичних та європейських цінностей в Україні. Стала першою жінкою в Україні, засновником незалежної газети «33-й канал». Сьогодні вона власник медіакорпорації, до складу якої входить і це найтиражніше видання Вінниччини та Центру України.

Саме тому її депутатська, журналістська та громадська діяльність тісно поєднані із колективом незалежних журналістів, антикорупційної спілки, до якої входить, центру захисту журналістів. В поєднанні із громадськими активістами, колегами-журналістами, правоохороннними органами вона проводила свою депутатську діяльність у минулому році.

Вже на першій сесії Вінницької облради цього скликання Т.В. Редько озвучила звернення до Кабінету Міністрів щодо зменшення тарифів для населення.

Адже всі знають, що Україна може стовідсотково забезпечити населення газом вартістю 82-84 долари. Згідно зі статтями 14 та 15 Конституції України, надра держави належать народу, отож держава не може волею чиновників продавати його в три рази дорожче для громадян, накручуючи на своєму ж народові більше 80 відсотків рентабельності. Звернення підтримала більшість депутатів Вінниччини і його направили у Кабмін та у Верховну раду України. Фракція «Батьківщина», до якої входить депутат, цілеспрямовано відстоювала й відстоює саме таку політику.

Справжнім лихом для Вінниччини стала неконтрольована вирубка лісів. Реагуючи на сигнали читачів та виборців, депутат та журналісти редакції опублікували 36 публікацій про цю проблему. Депутат Тетяна Редько направила 15 звернень до керівників лісових господарств — державної та комунальної власності, до прокуратури, СБУ, поліції. Неодноразово порушувала це питання на сесії облради, президії, комісіях.

Невдовзі була порушена і зараз розглядається в суді резонансна кримінальна справа про так звану «банду лісорубів», у непрозорих оборудках з лісом сьогодні підозрюється 65 лісничих. Варто зазначити, що вибудувана роками корупційна система чинить шалений супротив. Користуючись нагодою, депутат в черговий раз повідомляє всім жителям — будь-яку вирубку лісу на вашій території лісгосп має право робити, поставивши голову громади до відома, показавши відповіді, документи із виїздом на місце вирубки із зазначеними конкретними межами захворювання рослин. Таке рішення було прийняте облрадою, узгоджене депутатом із керівниками лісового господарства, і його мають дотримуватись усі на території Вінниччини.

Ще під час виборів жителі Липовецького району звернулись до депутата із повідомленням про отруєння води, повітря, грунтів місцевими підприємствами, які не дотримуються екологічних норм.

Разом із санстанцією області та журна­лістами депутат провела рейд та забір води в ставку, де поздихала риба, річці, прилеглих територіях.

Лабораторні дослідження вказали на забруднення води та грунтів, у т.ч., і кишковою паличкою та кислотами. Це довели до керівників підприємства, яке підозрюється у забрудненні, було ініційовано перевірку очисних споруд. Під час перевірки було виявлено, що прозване в народі підприємство «гірке яблучко» було здане в експлуатацію з порушеннями екологічних норм. Підприємство зобов’язали негайно виправити недоліки, однак приписи були проігноровані.

Жителі м. Липовець почали страйкувати під стінами підприємства. Їх підтримала депутат облради Тетяна Редько та міський голова Микола Грушко й вийшли разом із народом відстоювати його права. Разом із людьми вони викликали для звіту представників заводу. Було дано обіцянку ліквідувати порушення.

Вбачаючи в діях попередніх керівників ра­йону та міста і керівництва заводу непрозорі стосунки, можливість існування корупційних схем, ігнорування норм права та екологічних вимог, депутат звернулась до Служби безпеки України перевірити надану їм інформацію.

З початку запровадження так званого експерименту з медреформи і тепер, під час створення так званих госпітальних округів, Тетяна Редько послідовно виступала проти непродуманих реформувань. Вона серед депутатів, які змусили Міністерство призупинити постанову про округи на Віннниччині й розпочати діалог про це із громадами на місцях.

Повернутись Створено: 22 лютого 2017 року, 16:34 Переглядів: 1656

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація