Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат в ролі Святого Миколая Роздрукувати

У день Святого Миколая депутат обласної Ради Генадій Вацак привітав зі святом вихованців могилів-подільського дошкільного підрозділу НВК№5.

Це не перший візит депутата до навчально-виховного закладу, однак цей день особливий, як вважає депутат, тож дітей не можна залишати без свята. Солодощами від Кондитерського Дому «Вацак» смакувала уся малеча навчального закладу, а це понад 200 дошкільнят. А маленькі артисти - учасники відкриття загальноміської першості з шахів, яку проводила дитяча шахова школа «Вацак», отримали за феєричний виступ спеціальні дарунки – яскраві рюкзачки з канцелярським приладдям.

– Дуже приємно було бачити посмішки та щире дитяче захоплення й здивування, коли ми вручали подарунки, - поділився своїми враженнями Геннадій Анатолійович. - Це не лише піднімає настрій, але й дарує відчуття, що ти робиш добру та корисну справу.

Без уваги благодійника цього дня не залишилися й дорослі. Для педагогів дошкільного закладу депутат приберіг фліпчарт - магнітно-маркерну демонстраційну дошку, який  використовується у навчально-виховному процесі.

Прийшов депутат і до родини Подвіянюків. Напередодні тато, який самотужки виховує трьох дітей, «замовив» телевізора.

– Я не міг пройти повз історію цією гарної та дружньої сім’ї, - розповідає Геннадій Вацак. - Не дивлячись на горе, яке прийшло до їхньої родини, вони доводять, що їхня сила – в любові. Дізнавшись, що тато збирає кошти на телевізор, вирішив допомогти втілити мрію дітей. 

Повернутись Створено: 19 грудня 2016 року, 12:37 Переглядів: 771

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація