9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат в ролі Святого Миколая Роздрукувати

У день Святого Миколая депутат обласної Ради Генадій Вацак привітав зі святом вихованців могилів-подільського дошкільного підрозділу НВК№5.

Це не перший візит депутата до навчально-виховного закладу, однак цей день особливий, як вважає депутат, тож дітей не можна залишати без свята. Солодощами від Кондитерського Дому «Вацак» смакувала уся малеча навчального закладу, а це понад 200 дошкільнят. А маленькі артисти - учасники відкриття загальноміської першості з шахів, яку проводила дитяча шахова школа «Вацак», отримали за феєричний виступ спеціальні дарунки – яскраві рюкзачки з канцелярським приладдям.

– Дуже приємно було бачити посмішки та щире дитяче захоплення й здивування, коли ми вручали подарунки, - поділився своїми враженнями Геннадій Анатолійович. - Це не лише піднімає настрій, але й дарує відчуття, що ти робиш добру та корисну справу.

Без уваги благодійника цього дня не залишилися й дорослі. Для педагогів дошкільного закладу депутат приберіг фліпчарт - магнітно-маркерну демонстраційну дошку, який  використовується у навчально-виховному процесі.

Прийшов депутат і до родини Подвіянюків. Напередодні тато, який самотужки виховує трьох дітей, «замовив» телевізора.

– Я не міг пройти повз історію цією гарної та дружньої сім’ї, - розповідає Геннадій Вацак. - Не дивлячись на горе, яке прийшло до їхньої родини, вони доводять, що їхня сила – в любові. Дізнавшись, що тато збирає кошти на телевізор, вирішив допомогти втілити мрію дітей. 

Повернутись Створено: 19 грудня 2016 року, 12:37 Переглядів: 872

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація