Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутат Вінницької обласної ради Ігор Лещенко підбив підсумки своєї роботи за 2017 рік Роздрукувати

Я, Ігор Лещенко, є депутатом обласної Ради від м. Ладижина, членом постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

Упродовж  2017 року основні зусилля спрямовував на покращення життя територіальних громад. Як керівник великого підприємства ТОВ «Вінницька птахофабрика» переконаний, що спільні зусилля та партнерські стосунки між місцевими громадами, соціально-відповідальним бізнесом та владою - це реальний шлях до покращення інфраструктури та матеріального стану наших міст та сіл.

Як депутат щотижнево здійснював прийом громадян у місті Ладижині. Але, зважаючи, що моя професійна діяльність пов’язана з сільськими територіальними громадами Тростянецького, Тульчинського та Немирівського районів, зустрічаюсь з людьми і там та допомагаю у вирішенні їхніх проблем. Загалом упродовж року на особисті потреби людей, в більшості пов’язаних з лікуванням, з депутатського фонду було витрачено 70 тисяч гривень. Хоча фактично сума є набагато більшою, адже ще частину благодійної допомоги виділяв із соціального фонду нашого підприємства та з власних коштів.

Постійно здійснюю роботу з активізації місцевих громад та їхньої участі у грантових проектах, зокрема, в Обласному конкурсі розвитку територіальних громад, адже наше підприємство завжди готове виступити співфінансистом цих проектів. У 2017 році переможцями конкурсу стали три сільських територіальних громади (Заозерне, Маньківка, Оляниця).

Зокрема, у с. Маньківка Михайлівської сільської ради Тульчинського району реалізовано екологічний проект – реконструкцію цілющого джерела «Ринва». Проект «Джерело здоров’я» став переможцем 14 Обласного конкурсу розвитку територіальних громад. Вінницька обласна Рада виділила для реалізації проекту 100 тис грн, 103 тис грн., – внесок сільської ради. Основним співфінансистом проекту є ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП». Підприємство надало понад 600 тисяч гривень. У с. Заозерне Тульчинського району відкрито парк відпочинку «Чотири століття просто неба» вартістю понад 1 млн грн. Внесок обласної ради склав 85 тис. грн, сільської ради – 600 тис. грн. і підприємство, яке я очолюю, надало ще 342 тис грн.

Вважаю, що рівень життя сільських громад потрібно обов’язково підвищувати і вони повинні мати блага, які доступні й міським мешканцям. «Вінницька птахофабрика» має соціальні угоди з територіальними громадами, де розміщені виробничі потужності нашого підприємства і щорічно вкладає кошти у розвиток інфраструктури та соціальну сферу. Зокрема, у минулому році збудовано парк відпочинку в центрі с. Клебань Тульчинського району.  У с. Оляниця Тростянецького району відкрито сквер відпочинку вартістю понад 700 тис. грн та практично завершено будівництво центрального водогону вартістю близько 2 млн. грн. Проведено повну реконструкцію сільського клубу в с. Василівка Тульчинського району вартістю понад 1 млн грн та продовжується облаштування  водогону в Білоусівці Тульчинського району, де вже виконано робіт на суму понад 600 тис. грн. Загальна вартість водогону складе майже 1,5 млн грн.

Особлива увага приділяється вихованню підростаючого покоління. Першокласники десяти сільських шкіл вже традиційно отримали нові парти до початку навчального року. Новоселівські першокласники  у Немирівському районі отримали оновлений клас з сучасними меблями та технічним забезпеченням. У школах Гордіївки та Оляниці Тростянецького району було переобладнано котельні, щоб у закладах освіти було тепло. Надано допомогу Клебанській школі з оновлення  водостічної системи. У Ладижинському ДНЗ «Дзвіночок» встановлено спортивно-ігровий майданчик, а у ДНЗ «Джерельце» зроблено капітальний ремонт частини приміщення. В Оляницькому ДНЗ встановлено нову систему водозабезпечення.

Будучи спортсменом, намагаюсь розвивати та підтримувати спорт, пропагувати його серед молоді. Створена мною команда «Ряба GYM» гідно представила нашу область та країну на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, виборовши 5 золотих та 2 бронзових медалі. В с. Оляниця завершено проект, який теж став переможцем 14 Обласного конкурсу розвитку територіальних громад – відремонтовано  будинок культури та створено новий тренажерний зал. Тепер сільська молодь матиме, де провести з користю для здоров’я своє дозвілля. Надається постійна підтримка спортивним клубам Ладижина у проведенні змагань та покращенню матеріальної бази. Зокрема, ладижинська секція кульової стрільби отримала нову сучасну зброю, рушницю та пістолет і тепер спортсмени показують кращі результати на обласних змаганнях. З метою популяризації спорту та здорового способу життя, організовую та проводжу різноманітні змагання і спортивні презентації для молоді.

На постійній основі здійснюється підтримка  військових, які захищають територіальну цілісність нашої держави у зоні АТО. Співпрацюю з волонтерськими організаціями благодійного фонду «Тростянеччина», ГО «Волонтерська сотня Тульчинщини» та «Тульчинський відокремлений підрозділ ВГО учасників бойових дій та волонтерів АТО». Допомагаю пальним, комплектуючими для автомобілів, військовим спорядженням. Постійно відправляємо в зону АТО харчову продукцію з нашого підприємства. У Тростянецький та Тульчинський військові комісаріати було придбано комплекти комп’ютерної техніки, що полегшило та покращило роботу цих закладів.

У минулому році розширено зону обслуговування пенсіонерів соціальним магазином від «Вінницької птахофабрики». На нинішній час близько 11 тисяч пенсіонерів Ладижина та 16 сільських населених пунктів мають можливість щомісячно купувати продукцію птахофабрики за пільговими цінами значно нижчими за ринкові.

Загалом у 2017 році в інфраструктуру та на соціальні проекти у Ладижинській міській раді, Четвертинівській, Оляницькій, Гордіївській сільських радах Тростянецького району, а також у Клебанській, Заозерненській, Богданівській, Михайлівській, Білоусівській, Холодіській сільських радах Тульчинського району та у Новоселівській сільській раді Немирівського району підприємством ТОВ «Вінницька птахофабрика», виконавчим директором якого я є, вкладено понад 21,7 млн грн.

Вважаю, що покращення життя може бути лише за умови розвитку економіки, як Вінниччини, так і всієї України. Тому працюю над розбудовою нашого підприємства, адже введення в дію другої черги «Вінницької птахофабрики» дасть можливість забезпечити роботою ще понад 3 тисячі вінничан. 2017 року розпочали будівництво найбільшого у Європі біогазового заводу. Реалізація цього проекту дасть можливість вирішити екологічні проблеми – утилізацію курячого посліду, а також стане черговим кроком у розвитку альтернативних джерел енергії.

Також минулого року в складі вінницької делегації, з метою розвитку двосторонніх економічних стосунків та пошуку бізнес партнерів для підприємств нашої області, відвідав Китайську Народну Республіку, адже китайський ринок є одним із найперспективніших у світі.

Я дякую моїм виборцям та всім небайдужим, з ким ми спільно працюємо на благо нашого краю. Завжди відкритий для подальшої співпраці та партнерства. Разом ми зробимо більше!

Ігор ЛЕЩЕНКО, депутат обласної Ради, член постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

Повернутись Створено: 23 січня 2018 року, 16:22

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація