4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат влаштувала свято дітям з Прибузької школи-інтернату Роздрукувати

У Міжнародний день волонтера небайдужі вінничани завітали до Прибузької спеціальної школи-інтернату. Влаштувала малюкам свято депутат обласної Ради Людмила Станіславенко.

Організаторка підготувала для юних вінничан насичену розважальну шоу-програму, подарунки та солодощі. На дівчат, які навчаються в будинку-інтернаті, чекав особливий сюрприз – зачіски від професійних перукарів.

Людмила Станіславенко зауважила, що кожного разу, завітавши до Прибузького інтернату, вона намагається подарувати дітям не лише подарунки, а й здійснити їх маленьку мрію.

– На реалізацію ідеї витратили декілька днів, проте вони були надзвичайно насиченими, адже кожна акція, яку я проводжу, продумана до найменших деталей, – зазначила Людмила Анатоліївна. – Для мене кожна поїздка в Прибузьку спеціальну школу-інтернат сповнена позитивними емоціями та щирим спілкуванням, адже її учні стали для мене гарними друзями.

Розважали дітей різноманітними квестами, танцями та шоу мильних бульбашок.

Людмила Станіславенко зауважила, що відвідуючи дитячі будинки, вона запрошує своїх друзів поїхати з нею.

- Спілкуючись з такими дітками, я прекрасно розумію, що їм не вистачає уваги. Цього разу мою акцію підтримали аніматори розважальної студії «Аладін», майстрині салону «Монако», вихованці школи «MiniBoss» та медіа-школи Юлії Андріянової. Також з нами до інтернату завітали мої гарні друзі – Наталія Задорожнюк, Юлія Гаврилова, Едуард Юзвинський, Віталій Гуменюк-Ясинский. Я щиро вдячна усім, хто допоміг мені організувати свята для малюків, адже посмішка на їх обличчі для мене найбільша нагорода.

За словами керівника навчального закладу Ніли Правдюк, депутат обласної Ради Людмила Станіславенко не вперше приїжджає до навчального закладу. Директор зауважила, що під час зустрічі було обговорено низку проблемних питань щодо роботи навчального закладу.

У Прибузькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті навчається 122 дітини.

Повернутись Створено: 7 грудня 2017 року, 11:45 Переглядів: 546

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація