Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутат власним коштом реконструює сільську амбулаторію Роздрукувати

У невеликому Ольгополі, що за 170 кілометрів від Вінниці, проживає понад три тисячі населення.  У селі гарні дороги, освітлені вулиці, розширена інфраструктура, креативні зони для навчання та відпочинку. Село живе і розвивається, кажуть місцеві жителі, завдяки дбайливим господарям, серед яких депутат обласної Ради, директор агрофірми «Ольгопіль» Павло Каленич.

Перебуваючи з робочою поїздкою у Чечельницькому районі заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зустрівся з Павлом Каленичем. Депутат розповів про ініціативи, які вже вдалося йому втілити в Ольгополі та які перебувають у процесі реалізації. Зокрема, відвідали сільську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, де наразі тривають ремонтні роботи з реконструкції будівлі.

– Приміщення Ольгопільської амбулаторії має дуже давню історію. Збудоване 1913 року як повітова лікарня на 110 ліжок. Потім вона була районною лікарнею, потім – номерною, а згодом – дільничною, – розповідає Павло Каленич. – Коли стала амбулаторією, про неї ніхто не дбав, про ремонти теж не йшлося. 15 жовтня 2018 року розпочався опалювальний сезон, я зайшов до котельні і зрозумів, що потрібно щось робити із цим, що залишилося в неналежному стані. Нікого не просив допомоги, бо знав, що це лише затягуватиме процеси. Швидкими темпами реконструювали котельню, встановили сучасне обладнання, почали перекривати дах і так розпочався процес ремонтних робіт у всій будівлі лікарні. Вже завершені роботи у пункті постійного базування бригад швидкої медичної допомоги та дитяче відділення з ігровою кімнатою.

У селі Ольгопіль – це єдина медична установа, до якої можуть звернутися жителі за допомогою. Доки тривають ремонтні роботи з реконструкції будівлі, тому лікарі та медсестри тимчасово працюють у приміщенні поряд. Але в правому крилі будівлі працює лабораторія. У ній уже проведено ремонт. Лаборанти запевняють, мають усе необхідне сучасне обладнання для проведення аналізів.

– На сьогодні ця моя ініціатива є соціальним проєктом, адже мало кого влаштовує той стан, в якому зараз знаходиться наша медицина, – додає Павло Каленич.

Цього року, каже депутат, планують завершити капітальний ремонт амбулаторії, яку зусиллями громади та за підтримки Павла Каленича, як депутата обласної Ради, вдалось врятувати від закриття.

– В Ольгополі надійний партнер громади – господарство, яке очолює Павло Каленич, – прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – Тут куди не поглянь – все працює на імідж села. Бізнес у селі – з людьми і для людей. Павло Каленич – не тільки гарний господар, а й креативна натура, на що вказують реалізовані ним ініціативи.

Повернутись Створено: 20 червня 2019 року, 15:14 Переглядів: 977

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація