Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат власним коштом реконструює сільську амбулаторію Роздрукувати

У невеликому Ольгополі, що за 170 кілометрів від Вінниці, проживає понад три тисячі населення.  У селі гарні дороги, освітлені вулиці, розширена інфраструктура, креативні зони для навчання та відпочинку. Село живе і розвивається, кажуть місцеві жителі, завдяки дбайливим господарям, серед яких депутат обласної Ради, директор агрофірми «Ольгопіль» Павло Каленич.

Перебуваючи з робочою поїздкою у Чечельницькому районі заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зустрівся з Павлом Каленичем. Депутат розповів про ініціативи, які вже вдалося йому втілити в Ольгополі та які перебувають у процесі реалізації. Зокрема, відвідали сільську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, де наразі тривають ремонтні роботи з реконструкції будівлі.

– Приміщення Ольгопільської амбулаторії має дуже давню історію. Збудоване 1913 року як повітова лікарня на 110 ліжок. Потім вона була районною лікарнею, потім – номерною, а згодом – дільничною, – розповідає Павло Каленич. – Коли стала амбулаторією, про неї ніхто не дбав, про ремонти теж не йшлося. 15 жовтня 2018 року розпочався опалювальний сезон, я зайшов до котельні і зрозумів, що потрібно щось робити із цим, що залишилося в неналежному стані. Нікого не просив допомоги, бо знав, що це лише затягуватиме процеси. Швидкими темпами реконструювали котельню, встановили сучасне обладнання, почали перекривати дах і так розпочався процес ремонтних робіт у всій будівлі лікарні. Вже завершені роботи у пункті постійного базування бригад швидкої медичної допомоги та дитяче відділення з ігровою кімнатою.

У селі Ольгопіль – це єдина медична установа, до якої можуть звернутися жителі за допомогою. Доки тривають ремонтні роботи з реконструкції будівлі, тому лікарі та медсестри тимчасово працюють у приміщенні поряд. Але в правому крилі будівлі працює лабораторія. У ній уже проведено ремонт. Лаборанти запевняють, мають усе необхідне сучасне обладнання для проведення аналізів.

– На сьогодні ця моя ініціатива є соціальним проєктом, адже мало кого влаштовує той стан, в якому зараз знаходиться наша медицина, – додає Павло Каленич.

Цього року, каже депутат, планують завершити капітальний ремонт амбулаторії, яку зусиллями громади та за підтримки Павла Каленича, як депутата обласної Ради, вдалось врятувати від закриття.

– В Ольгополі надійний партнер громади – господарство, яке очолює Павло Каленич, – прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – Тут куди не поглянь – все працює на імідж села. Бізнес у селі – з людьми і для людей. Павло Каленич – не тільки гарний господар, а й креативна натура, на що вказують реалізовані ним ініціативи.

Повернутись Створено: 20 червня 2019 року, 15:14 Переглядів: 777

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація