Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутат власним коштом реконструює сільську амбулаторію Роздрукувати

У невеликому Ольгополі, що за 170 кілометрів від Вінниці, проживає понад три тисячі населення.  У селі гарні дороги, освітлені вулиці, розширена інфраструктура, креативні зони для навчання та відпочинку. Село живе і розвивається, кажуть місцеві жителі, завдяки дбайливим господарям, серед яких депутат обласної Ради, директор агрофірми «Ольгопіль» Павло Каленич.

Перебуваючи з робочою поїздкою у Чечельницькому районі заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зустрівся з Павлом Каленичем. Депутат розповів про ініціативи, які вже вдалося йому втілити в Ольгополі та які перебувають у процесі реалізації. Зокрема, відвідали сільську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, де наразі тривають ремонтні роботи з реконструкції будівлі.

– Приміщення Ольгопільської амбулаторії має дуже давню історію. Збудоване 1913 року як повітова лікарня на 110 ліжок. Потім вона була районною лікарнею, потім – номерною, а згодом – дільничною, – розповідає Павло Каленич. – Коли стала амбулаторією, про неї ніхто не дбав, про ремонти теж не йшлося. 15 жовтня 2018 року розпочався опалювальний сезон, я зайшов до котельні і зрозумів, що потрібно щось робити із цим, що залишилося в неналежному стані. Нікого не просив допомоги, бо знав, що це лише затягуватиме процеси. Швидкими темпами реконструювали котельню, встановили сучасне обладнання, почали перекривати дах і так розпочався процес ремонтних робіт у всій будівлі лікарні. Вже завершені роботи у пункті постійного базування бригад швидкої медичної допомоги та дитяче відділення з ігровою кімнатою.

У селі Ольгопіль – це єдина медична установа, до якої можуть звернутися жителі за допомогою. Доки тривають ремонтні роботи з реконструкції будівлі, тому лікарі та медсестри тимчасово працюють у приміщенні поряд. Але в правому крилі будівлі працює лабораторія. У ній уже проведено ремонт. Лаборанти запевняють, мають усе необхідне сучасне обладнання для проведення аналізів.

– На сьогодні ця моя ініціатива є соціальним проєктом, адже мало кого влаштовує той стан, в якому зараз знаходиться наша медицина, – додає Павло Каленич.

Цього року, каже депутат, планують завершити капітальний ремонт амбулаторії, яку зусиллями громади та за підтримки Павла Каленича, як депутата обласної Ради, вдалось врятувати від закриття.

– В Ольгополі надійний партнер громади – господарство, яке очолює Павло Каленич, – прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – Тут куди не поглянь – все працює на імідж села. Бізнес у селі – з людьми і для людей. Павло Каленич – не тільки гарний господар, а й креативна натура, на що вказують реалізовані ним ініціативи.

Повернутись Створено: 20 червня 2019 року, 15:14 Переглядів: 394

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація