Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутат Володимир Барцьось відвідав Дашівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Роздрукувати

Депутат обласної Ради, член постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Володимир Барцьось відвідав із благодійним візитом Дашівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Іллінецького району.

Спільно з благодійними і волонтерськими організаціями "Дитяча мрія" з м. Липовця і Благодійним фондом "Волонтерський тил" Володимир Барцьось привіз вихованцям закладу благодійну допомогу – продукти харчування і солодощі, а також подарунки - патріотичні книжечки про історію України дев’ятьом іменинникам школи.

Діти і вчителі організували невеличкий концерт: співали українські пісні і показували танцювальні номери, згодом гості роздали подарунки вихованцям закладу.

- Якщо дітки у вінницьких сиротинцях чи будинках-інтернатах не обділені увагою, то в районах діти такою увагою похвалитися не можуть, - прокоментував депутат Володимир Барцьось. - Тому здійснили візит в одну із таких шкіл Іллінецького району. Дякую волонтерам за ту постійну і віддану працю, яку вони роблять для наших дітей, опікуючись їхніми потребами і проблемами. Коли є можливість зробити добру справу, не потрібно її відкладати на потім, а робити неодмінно, адже наші переконання перевіряються виключно конкретними справами.

Після урочистої частини заходу депутат поспілкувався із директором закладу Ніною Линник та вчителями, обговорив існуючі в школі проблемні господарсько-економічні питання, які потребують вирішення. Заклад, до речі, знаходиться в підпорядкуванні Вінницької обласної Ради. Також Володимир Барцьось оглянув приміщення і територію школи, народознавчу кімнату тощо. Зовнішній стан будівель потребує капітального ремонту.

Дашівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат знаходиться в колишньому маєтку графа Четвертинського IXX ст., який успадкував  його після смерті дружини - родички князя Потоцького. Будівля є пам’яткою архітектури. 

Повернутись Створено: 10 квітня 2017 року, 10:49 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація