Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат Володимир Барцьось відвідав Дашівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Роздрукувати

Депутат обласної Ради, член постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Володимир Барцьось відвідав із благодійним візитом Дашівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Іллінецького району.

Спільно з благодійними і волонтерськими організаціями "Дитяча мрія" з м. Липовця і Благодійним фондом "Волонтерський тил" Володимир Барцьось привіз вихованцям закладу благодійну допомогу – продукти харчування і солодощі, а також подарунки - патріотичні книжечки про історію України дев’ятьом іменинникам школи.

Діти і вчителі організували невеличкий концерт: співали українські пісні і показували танцювальні номери, згодом гості роздали подарунки вихованцям закладу.

- Якщо дітки у вінницьких сиротинцях чи будинках-інтернатах не обділені увагою, то в районах діти такою увагою похвалитися не можуть, - прокоментував депутат Володимир Барцьось. - Тому здійснили візит в одну із таких шкіл Іллінецького району. Дякую волонтерам за ту постійну і віддану працю, яку вони роблять для наших дітей, опікуючись їхніми потребами і проблемами. Коли є можливість зробити добру справу, не потрібно її відкладати на потім, а робити неодмінно, адже наші переконання перевіряються виключно конкретними справами.

Після урочистої частини заходу депутат поспілкувався із директором закладу Ніною Линник та вчителями, обговорив існуючі в школі проблемні господарсько-економічні питання, які потребують вирішення. Заклад, до речі, знаходиться в підпорядкуванні Вінницької обласної Ради. Також Володимир Барцьось оглянув приміщення і територію школи, народознавчу кімнату тощо. Зовнішній стан будівель потребує капітального ремонту.

Дашівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат знаходиться в колишньому маєтку графа Четвертинського IXX ст., який успадкував  його після смерті дружини - родички князя Потоцького. Будівля є пам’яткою архітектури. 

Повернутись Створено: 10 квітня 2017 року, 10:49 Переглядів: 951

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація