Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат Володимир Барцьось відвідав Дашівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Роздрукувати

Депутат обласної Ради, член постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Володимир Барцьось відвідав із благодійним візитом Дашівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Іллінецького району.

Спільно з благодійними і волонтерськими організаціями "Дитяча мрія" з м. Липовця і Благодійним фондом "Волонтерський тил" Володимир Барцьось привіз вихованцям закладу благодійну допомогу – продукти харчування і солодощі, а також подарунки - патріотичні книжечки про історію України дев’ятьом іменинникам школи.

Діти і вчителі організували невеличкий концерт: співали українські пісні і показували танцювальні номери, згодом гості роздали подарунки вихованцям закладу.

- Якщо дітки у вінницьких сиротинцях чи будинках-інтернатах не обділені увагою, то в районах діти такою увагою похвалитися не можуть, - прокоментував депутат Володимир Барцьось. - Тому здійснили візит в одну із таких шкіл Іллінецького району. Дякую волонтерам за ту постійну і віддану працю, яку вони роблять для наших дітей, опікуючись їхніми потребами і проблемами. Коли є можливість зробити добру справу, не потрібно її відкладати на потім, а робити неодмінно, адже наші переконання перевіряються виключно конкретними справами.

Після урочистої частини заходу депутат поспілкувався із директором закладу Ніною Линник та вчителями, обговорив існуючі в школі проблемні господарсько-економічні питання, які потребують вирішення. Заклад, до речі, знаходиться в підпорядкуванні Вінницької обласної Ради. Також Володимир Барцьось оглянув приміщення і територію школи, народознавчу кімнату тощо. Зовнішній стан будівель потребує капітального ремонту.

Дашівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат знаходиться в колишньому маєтку графа Четвертинського IXX ст., який успадкував  його після смерті дружини - родички князя Потоцького. Будівля є пам’яткою архітектури. 

Повернутись Створено: 10 квітня 2017 року, 10:49 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація