5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат вручив грошові премії учасникам АТО Роздрукувати

Одразу три свята відзначали вчора у Пултівецькій громаді – День села Махнівки, День Гідності та Свободи, День Архангела Михаїла. На святкування до Махнівки був запрошений депутат обласної Ради Олександр Масленніков. Вітаючи громаду він побажав міцного здоров’я жителям, розвитку та розквіту селу і мирного неба усім українцям.

Грошові премії вручив учасникам АТО, а це тринадцять махнівчан, які свого часу віддали громадянський обов’язок державі та без вагань вирушили захищати цілісність нашої держави, написав у себе на сторінці фейсбук депутат.

Свято відбулося у місцевому клубі, який рік тому було урочисто відкрито після капітального ремонту. Вщент заповнена зала ледь вмістила всіх охочих.

Нині в селі проживає 495 мешканців. Раніше село мало назву Красне, але з червня 2018 року йому повернули історичне ім’я – Махнівка. 1989 року в приміщенні клубу обвалилася стеля і діяльність закладу була припинена. З 2016 року розпочалися ремонтні роботи, в ході яких перекрито дах, укріплено стіни, замінено вікна та двері, оновлено підлогу, фойє та відремонтовано глядацьку залу. Крім того проведено благоустрій території навколо. На ці роботи з  державного бюджету витрачено 1млн 374 тис. грн. Співфінансування із районного бюджету становило 150 тис. грн.

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков переконався, що в Махнівському сільському клубі створено належні умови для того, щоб місцеві жителі в комфортних умовах проводити святкові заходи.

Повернутись Створено: 22 листопада 2019 року, 15:49 Переглядів: 258

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація