4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутата обласної Ради нагороджено орденом «Патріот України» Роздрукувати

Депутата Вінницької обласної Ради, директора ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ МХП Ігоря Лещенка за проявлений патріотизм та бездоганне служіння Україні нагороджено орденом «Патріот України», почесною грамотою «За вагомий внесок у розвиток української державності», а також його ім’я внесено до Книги Пошани «Твої імена, Україно». На її сторінках - розповіді про наших співвітчизників, працьовитих людей, їхні долі й життєвий шлях.

Церемонія вшанування лауреатів V Міжнародного проекту «Україна й українці - цвіт нації, гордість країни» відбулася у Києві в Будинку прийомів Уряду. Серед нагороджених - дипломати, вчені, вчителі, медики, аграрії, підприємці, всі ті, хто докладає зусиль своєю щоденною працею в ім’я розвитку та процвітання нашої держави.

Для Ігоря Лещенка день нагородження видався особливим, адже саме в цей день директор «Вінницького бройлера» відзначав свій ювілей.

- Надзвичайно символічно отримати таку важливу державну нагороду у день свого 45-річчя, - сказав Ігор Васильович. - Адже це визнання того, що мій життєвий шлях, моя діяльність і у сфері виробництва, і в громадській та суспільній роботі не була даремною. Приємно бачити своє ім’я серед славних моїх земляків, які теж отримали такі нагороди. Завдячую моєму визнанню рідній компанії МХП, колективу підприємства, яке очолюю, друзям та рідним, які завжди поряд, допомагають, надихають на добрі справи на благо суспільства – і це наша спільна перемога.

За ініціативи Ігоря Лещенка реалізовано десятки соціальних проектів в Ладижині та сільських громадах Тростянецького та Тульчинського районів. Підприємство, яке він очолює, будує житло та дороги, прокладає нові сільські водогони, надає допомогу закладам освіти й культури. Проект мобільного соціального магазину для сільських пенсіонерів, реалізований за ініціативи Ігоря Васильовича, є унікальним в Україні. Надається постійна підтримка нашим військовим у зоні АТО. Також Ігор Лещенко, професійно займаючись спортом, є спонсором та ідейним натхненником спортивного життя, сприяє участі українських спортсменів у змаганнях різних рівнів, зокрема, міжнародних.

Проект «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни» здійснюється за підтримки та участі представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій української діаспори, видатних політичних та громадських діячів. Ордени, почесні грамоти  та Книги Пошани вручали лауреатам народні депутати України.

Повернутись Створено: 11 жовтня 2016 року, 17:02 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація