Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутата обласної Ради в Києві нагородили за благодійність в соціальній сфері Роздрукувати

В рамках національного конкурсу "Благодійна Україна" вшанували кращих в Україні благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи, які реалізували значні благодійні проекти, а також для того, щоб публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

За словами організаторів, Вінниччина стала лідером за кількістю поданих на регіональному етапі конкурсу заявок – 171, з яких високу відзнаку у своїх категоріях отримали 13 номінантів, також було відзначено 39 лауреатів. В регіональній номінації ГО "Соціальний центр МХП" директором з розвитку, якої є депутат обласної Ради Лариса Білозір, зайняла перше місце, у всеукраїнській номінації "Благодійність в соціальній сфері" посіла третє місце. 

- Ми ще зовсім молоді, - зазначила Лариса Білозір, - але за два роки існування наша громадська організація допомогла тисячам людей, реалізувала сотні проектів в соціальній сфері в сільській місцевості. Все це стало можливо завдяки нашій команді та соціально відповідальному бізнесу, якому не байдужий розвиток сільських громад. Ми намагалися стати справжніми  “агентами змін” на селі і корисними справами у всіх сферах суспільного життя змінювати обличчя сіл, селищ та містечок Вінниччини.

Впродовж кількох років громадська організація виступає співфінансистом у проектах місцевих громад у рамках Обласного конкурсу, нарівні з місцевими бюджетами фінансуючи інфраструктурні проекти.

У 2017 році на 14-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад ГО «Соціальний центр МХП» надала листи-гарантії на співфінансування 78 проектів з 155 поданих чотирма районами Вінниччини на загальну суму 1,6 млн. грн.

Повернутись Створено: 4 квітня 2017 року, 16:11 Переглядів: 619

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація