Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутата обласної Ради в Києві нагородили за благодійність в соціальній сфері Роздрукувати

В рамках національного конкурсу "Благодійна Україна" вшанували кращих в Україні благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи, які реалізували значні благодійні проекти, а також для того, щоб публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

За словами організаторів, Вінниччина стала лідером за кількістю поданих на регіональному етапі конкурсу заявок – 171, з яких високу відзнаку у своїх категоріях отримали 13 номінантів, також було відзначено 39 лауреатів. В регіональній номінації ГО "Соціальний центр МХП" директором з розвитку, якої є депутат обласної Ради Лариса Білозір, зайняла перше місце, у всеукраїнській номінації "Благодійність в соціальній сфері" посіла третє місце. 

- Ми ще зовсім молоді, - зазначила Лариса Білозір, - але за два роки існування наша громадська організація допомогла тисячам людей, реалізувала сотні проектів в соціальній сфері в сільській місцевості. Все це стало можливо завдяки нашій команді та соціально відповідальному бізнесу, якому не байдужий розвиток сільських громад. Ми намагалися стати справжніми  “агентами змін” на селі і корисними справами у всіх сферах суспільного життя змінювати обличчя сіл, селищ та містечок Вінниччини.

Впродовж кількох років громадська організація виступає співфінансистом у проектах місцевих громад у рамках Обласного конкурсу, нарівні з місцевими бюджетами фінансуючи інфраструктурні проекти.

У 2017 році на 14-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад ГО «Соціальний центр МХП» надала листи-гарантії на співфінансування 78 проектів з 155 поданих чотирма районами Вінниччини на загальну суму 1,6 млн. грн.

Повернутись Створено: 4 квітня 2017 року, 16:11 Переглядів: 679

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація