Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутата обласної Ради в Києві нагородили за благодійність в соціальній сфері Роздрукувати

В рамках національного конкурсу "Благодійна Україна" вшанували кращих в Україні благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи, які реалізували значні благодійні проекти, а також для того, щоб публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

За словами організаторів, Вінниччина стала лідером за кількістю поданих на регіональному етапі конкурсу заявок – 171, з яких високу відзнаку у своїх категоріях отримали 13 номінантів, також було відзначено 39 лауреатів. В регіональній номінації ГО "Соціальний центр МХП" директором з розвитку, якої є депутат обласної Ради Лариса Білозір, зайняла перше місце, у всеукраїнській номінації "Благодійність в соціальній сфері" посіла третє місце. 

- Ми ще зовсім молоді, - зазначила Лариса Білозір, - але за два роки існування наша громадська організація допомогла тисячам людей, реалізувала сотні проектів в соціальній сфері в сільській місцевості. Все це стало можливо завдяки нашій команді та соціально відповідальному бізнесу, якому не байдужий розвиток сільських громад. Ми намагалися стати справжніми  “агентами змін” на селі і корисними справами у всіх сферах суспільного життя змінювати обличчя сіл, селищ та містечок Вінниччини.

Впродовж кількох років громадська організація виступає співфінансистом у проектах місцевих громад у рамках Обласного конкурсу, нарівні з місцевими бюджетами фінансуючи інфраструктурні проекти.

У 2017 році на 14-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад ГО «Соціальний центр МХП» надала листи-гарантії на співфінансування 78 проектів з 155 поданих чотирма районами Вінниччини на загальну суму 1,6 млн. грн.

Повернутись Створено: 4 квітня 2017 року, 16:11 Переглядів: 642

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація