Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутата обласної Ради Василя Сколотяного нагородили відзнакою «Залізний Хрест» Роздрукувати

Депутат обласної Ради, секретар постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Василь Сколотяний, представники ГФ Народна Самооборона та ГО «Українське об’єднання УБД та волонтерів АТО» Теплицького району під час поїздки в зону АТО побували в бійців 54-го окремого розвідувального батальйону, в роті вогневої підтримки. Бійцю роти, земляку Андрію Полярушу волонтери  передали гостинці від жителів Теплицького району, а також дитячі малюнки від Теплицького відділу культури.

Також вони доправили зібрану допомогу в батальйон «Волинь», у складі якого воював тепличанин Ігор Ставничий. Наразі він продовжує свою службу після демобілізації.

Окрім бійців на передовій, представники громадських організацій Теплицького району на чолі з депутатом обласної Ради Василем Сколотяним відвідали в місті Харкові бійців, які перебувають на реабілітації.

– Я вдячний Віталію Тропачову та Ярині Чаговець за можливість побувати у центрі реабілітації. Нас тепло зустріли, мали змогу поспілкуватись з бійцями, дізнатись про їхні нагальні потреби та допомогти необхідними речами, – прокоментував відвідування медичного закладу Василь Сколотяний.

Варто зазначити, що 13 жовтня в місті Києві громадська спілка “Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» провела захід «Шануємо та пам’ятаємо Героїв України». Захід присвячений учасникам Майдану, бійцям та волонтерам. Після молебна учасники зібрання пройшли ходою з вулиці Інститутської до вулиці Грушевського.

Під час ходи був розгорнутий Прапор Єдності Волонтерів та Військових, до якого вшито прапори всіх бойових підрозділів та волонтерських організацій, які беруть участь у антитерористичній операції на Сході України.

В Українському домі активних учасників Майдану нагородили відзнакою «Залізний Хрест» від Спілки та відзнаками від «Фонду військової розвідки». Відзнакою «Залізний хрест» був також нагороджений депутат обласної Ради Василь Сколотяний.

 

Повернутись Створено: 30 жовтня 2017 року, 14:57
Оновлено: 30 жовтня 2017 року, 15:01
Переглядів: 629

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація