Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати бюджетної комісії підтримали розпорядження про перерозподіл коштів Роздрукувати

17 листопада під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Надзвичайно жваво сьогодні обговорювалися питання щодо фінансування та діяльності фізкультурно-спортивних товариств області. Перед членами комісії виступили керівники 4-ох фізкультурно-спортивних товариств, зокрема: Вадим Мохник – директор Вінницької обласної ДЮСШ “Колос”, Валерій Кузьмін – заступник голови Вінницької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”, Василь Софина – голова Вінницької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Україна”, Дмитро Лукавий – голова Вінницької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно–спортивного товариства “Спартак”.

Всі керівники доповідали про діяльність організацій за 2015-2016 роки, поінформували присутніх про існуючі проблеми товариств та спільно з членами комісії обговорили можливі шляхи вирішення порушених питань. Варто зазначити, що діяльність таких товариств є надзвичайно потрібною для розвитку дитячого спорту та підтримки військово-патріотичного виховання молоді.

Керівник Координаційного центру МГО “Єврорегіон Дністер” Андрій Кавунець лаконічно і доступно доповів присутнім про діяльність та перспективи розвитку міжнародної громадської організації “Єврорегіон Дністер”.

Депутатами одноголосно було підтримане розпорядження голови обласної адміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік», яким було розподілено кошти стабілізаційної дотації, яка надійшла з державного бюджету у обсязі 16 млн. грн. між закладами обласного рівня. Окрім того було перерозподілено планові призначення між бюджетними закладами, з метою максимально ефективного використання до кінця бюджетного року. Зокрема, зазначеним розпорядженням було виділено 3,1 млн. грн. на лікування хворих з хронічною нирковою недостатністю методом перитонеального діалізу, а також біля 3 млн. грн. на закупівлю препаратів для хворих на цукровий і нецукровий діабет.

З протоколом та висновками 32-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 17 листопада 2016 року, 16:19 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація