19 січня о 15.00  у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати бюджетної комісії підтримали розпорядження про перерозподіл коштів Роздрукувати

17 листопада під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Надзвичайно жваво сьогодні обговорювалися питання щодо фінансування та діяльності фізкультурно-спортивних товариств області. Перед членами комісії виступили керівники 4-ох фізкультурно-спортивних товариств, зокрема: Вадим Мохник – директор Вінницької обласної ДЮСШ “Колос”, Валерій Кузьмін – заступник голови Вінницької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”, Василь Софина – голова Вінницької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Україна”, Дмитро Лукавий – голова Вінницької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно–спортивного товариства “Спартак”.

Всі керівники доповідали про діяльність організацій за 2015-2016 роки, поінформували присутніх про існуючі проблеми товариств та спільно з членами комісії обговорили можливі шляхи вирішення порушених питань. Варто зазначити, що діяльність таких товариств є надзвичайно потрібною для розвитку дитячого спорту та підтримки військово-патріотичного виховання молоді.

Керівник Координаційного центру МГО “Єврорегіон Дністер” Андрій Кавунець лаконічно і доступно доповів присутнім про діяльність та перспективи розвитку міжнародної громадської організації “Єврорегіон Дністер”.

Депутатами одноголосно було підтримане розпорядження голови обласної адміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік», яким було розподілено кошти стабілізаційної дотації, яка надійшла з державного бюджету у обсязі 16 млн. грн. між закладами обласного рівня. Окрім того було перерозподілено планові призначення між бюджетними закладами, з метою максимально ефективного використання до кінця бюджетного року. Зокрема, зазначеним розпорядженням було виділено 3,1 млн. грн. на лікування хворих з хронічною нирковою недостатністю методом перитонеального діалізу, а також біля 3 млн. грн. на закупівлю препаратів для хворих на цукровий і нецукровий діабет.

З протоколом та висновками 32-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 17 листопада 2016 року, 16:19 Переглядів: 926

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація