5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати екологічної комісії підтримали проєкти рішень з питань надрокористування Роздрукувати

5 грудня під головуванням Володимира Криська відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

У її роботі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, заступник начальника управління – начальник відділу землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Ольга Козак, начальник управління оцінки впливу на довкілля, охорони земель та природних ресурсів Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Дмитро Герус, начальник управління дозвільної діяльності, природоохоронних програм, моніторингу та зв’язків з громадськістю Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юрій Савчук, керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, а також запрошені надрокористувачі та заявники.

Під час засідання розглянуто та підтримано проекти рішень: «Про погодження ТОВ «Еко-Сфера» надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування питних підземних вод родовища «Черепашинці – 3» (свердловини № 204, № 205), що знаходиться у Калинівському районі Вінницької області», «Про погодження ТОВ «Еко-Сфера» надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування питних підземних вод ділянки «Калинівка – 3» Калинівського родовища (свердловини № № 235, 236, 237), що знаходиться в Калинівському районі Вінницької області», «Про погодження ТОВ «Компанія ОРТУС» надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування вапняків ділянки «Кар’єрна» Дмитрашків-Трудівського родовища, що знаходиться у Піщанському районі Вінницької області», «Про погодження ТОВ «Іллінецький гранітний кар’єр» надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування гранітів ділянки № 1 Кальницького родовища, що знаходиться в Іллінецькому районі Вінницької області», «Про надання погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки Могилів-Подільської ділянки пісковику, яка знаходиться у Могилів-Подільському районі Вінницької області». Також депутати розглянули проєкт рішення «Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2020 рік» та перспективний план роботи постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр на 2020 рік.

Комісія підтримала пропозицію оголосити об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення ботанічну пам’ятку природи «Дуб Гаврило» орієнтовною площею 0,01 га на території м. Вінниці, за адресою вул. Миколи Оводова, 89 (прибудинкова територія) без вилучення із користування.

Окрім того, депутати розглянули лист Хмільницької міської ради щодо виготовлення проєкту коригування меж округів і зон санітарної охорони курорту державного значення Хмільник Вінницької області.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 5 грудня 2019 року, 13:47 Переглядів: 461

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація