Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати голосували за кадрові зміни в комунальних установах та закладах області Роздрукувати

Сьогодні під час чергової сесії депутати обласної Ради затвердили низку кадрових питання. Зокрема, погодили проєкт рішення про переукладання контракту з директором комунального закладу «Вінницький обласний центр післчдипломної освіти медичних працівників» Ларисою Фурман. 51 голосом депутати продовжили контракт терміном на 5 років.

Підтримали обранці і проєкт рішення про призначення Івана Андрієвського на посаду директора Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного. За це проголосували 43 депутати.

Після тривалих обговорень 43 депутати проголосували за переможця виборів директора Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича Станіслава Городинського. Цим рішенням, відповідно до процедури, увільняється від виконання обов’язків директора цього комунального закладу освіти Алла Москаленко.

Також сьогодні депутати затвердили на посаду директора Тульчинського коледжу культури Леоніда Трачука. Його підтримали 54 обранці. Нагадаємо, його шляхом таємного голосування обрали 30 травня студенти та педагогічний колектив коледжу.

Керівником комунальної установи «Видавничий дім «Моя Вінниччина» під час пленарного засідання затвердили голову обласної організації Національної спілки письменників України Вадима Вітковського.

Під час позачергової сесії 4 грудня 2018 року депутати підтримали рішення, згідно з яким створили комунальну установу – «Видавничий дім «Моя Вінниччина». Обов’язки директора новоствореної комунальної установи до призначення її керівника виконував Вадим Вітковський.

Вадим Миколайович є автором більше 30 книг, автором та ідейником літературно-мистецьких премій ім. Євгена Гуцола, Михайла Стельмаха, Ігоря Федорова, а також «Бурштинова зоря». За сприяння Вадима Вітковського вже вийшло 32 томи історії сіл Вінниччини для популяризації не тільки українського слова, а й української книги. Наразі вичитані й готові до друку ще 25 томів.

Під час розгляду проєкту рішення про керівника комунального закладу «Обласний комплексний центр надання соціальних послуг» депутат обласної Ради Олександр Масленніков висловив особисту недовіру до запропонованої кандидатури Сергія Гончарука на цю посаду. Після коментарів директорки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталі Заболотної все ж не знайшлося необхідної кількості голосів для підтримки цього рішення. Тож, надалі виконувати обов’язки директора «Обласного комплексного центру надання соціальних послуг» залишається Тетяна Конарська.

Про переукладення контракту терміном на один рік з директором комунального підприємства – Вінницький обласний виробничо-технічний центр стандартизації і метрології, якості продукції АПК «Облагростандарт» Дмитром Радудіком проголосували 50 депутатів.

Таким чином, відсьогодні до виконання своїх службових обов’язків на посадах керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області приступили шестеро вінничан.

Повернутись Створено: 26 червня 2019 року, 14:26 Переглядів: 461

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація