4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати і голова обласної Ради вирішували актуальні питання на спільній зустрічі Роздрукувати

12 грудня в обласній Раді відбулась робоча зустріч голови обласної Ради з депутатами обласної Ради, членами постійної комісії з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору. Необхідність спільної зустрічі виникла саме з ініціативи членів цієї комісії. У зібранні також взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

На зустрічі обговорювалася ініціатива членів постійної комісії щодо організації постійних трансляцій пленарних засідань сесій обласної Ради в прямому ефірі на ВОД ТРК «Вінтера».

Під час спілкування піднімалися й інші питання. Так, депутат Віктор Козак вніс пропозиції щодо вдосконалення роботи конкурсної комісії з визначення програм, розроблених громадськими організаціями і творчими спілками, для виконання яких надається фінансова підтримка, а також експертної ради з питань видання творів місцевих авторів.

Депутат Тетяна Редько висловила зауваження щодо недостатнього, на її думку, висвітлення суспільно-політичних подій місцевими ЗМІ.

Голова обласної Ради вислухав всі ініціативи та побажання, озвучені депутатами, і відразу ж запропонував направити висновки та пропозиції членів постійної комісії у відповідні інстанції і підрозділи для вирішення порушених питань.

– Ви завжди можете розраховувати на мою підтримку. Я відкритий для спілкування в будь-якому форматі і готовий брати участь у вирішенні всіх болючих питань, які хвилюють і депутатів, і громадськість нашої області, – підсумував Сергій Татусяк. 

Повернутись Створено: 13 грудня 2013 року, 11:16 Переглядів: 1028

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація