Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати і голова обласної Ради вирішували актуальні питання на спільній зустрічі Роздрукувати

12 грудня в обласній Раді відбулась робоча зустріч голови обласної Ради з депутатами обласної Ради, членами постійної комісії з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору. Необхідність спільної зустрічі виникла саме з ініціативи членів цієї комісії. У зібранні також взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

На зустрічі обговорювалася ініціатива членів постійної комісії щодо організації постійних трансляцій пленарних засідань сесій обласної Ради в прямому ефірі на ВОД ТРК «Вінтера».

Під час спілкування піднімалися й інші питання. Так, депутат Віктор Козак вніс пропозиції щодо вдосконалення роботи конкурсної комісії з визначення програм, розроблених громадськими організаціями і творчими спілками, для виконання яких надається фінансова підтримка, а також експертної ради з питань видання творів місцевих авторів.

Депутат Тетяна Редько висловила зауваження щодо недостатнього, на її думку, висвітлення суспільно-політичних подій місцевими ЗМІ.

Голова обласної Ради вислухав всі ініціативи та побажання, озвучені депутатами, і відразу ж запропонував направити висновки та пропозиції членів постійної комісії у відповідні інстанції і підрозділи для вирішення порушених питань.

– Ви завжди можете розраховувати на мою підтримку. Я відкритий для спілкування в будь-якому форматі і готовий брати участь у вирішенні всіх болючих питань, які хвилюють і депутатів, і громадськість нашої області, – підсумував Сергій Татусяк. 

Повернутись Створено: 13 грудня 2013 року, 11:16 Переглядів: 968

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація