4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати ініціюють проведення позачергової сесії обласної Ради Роздрукувати

15 травня під головуванням Анатолія Жучинського відбулось розширене засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору. Окрім членів цієї комісії, у роботі засідання взяли участь народний депутат України Юрій Вознюк, депутати інших постійних комісій обласної Ради, представники Громадської Ради при обласній Раді, громадські активісти Майдану.

Під час засідання депутати розглянули питання про проект рішення «Про внесення змін до рішення 10 сесії обласної Ради 6 скликання від 14 лютого 2012 року № 280 «Про Обласну програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Вінницькій області 2012-2015 роки» та рекомендували голові обласної Ради внести його на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Також голова постійної комісії Анатолій Жучинський вніс до порядку денного питання про перевищення службових повноважень працівниками Вінницького міського відділу міліції МВС України у відношенні до журналістів і редакцій друкованих засобів масової інформації в період передвиборчої кампанії.


 

Після обговорення та внесення пропозицій щодо вищезазначеного питання, члени постійної комісії прийняли рішення: рекомендувати голові обласної Ради скликати позачергову сесію обласної Ради для його розгляду та прийняття рішення всіма депутатами обласної Ради .

Для довідки.

Позачергова сесія обласної Ради скликається відповідно до статті 10 Регламенту обласної Ради 6 скликання, якою визначені умови її скликання.

Повернутись Створено: 15 травня 2014 року, 18:52 Переглядів: 996

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація