Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати ініціюють проведення позачергової сесії обласної Ради Роздрукувати

15 травня під головуванням Анатолія Жучинського відбулось розширене засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору. Окрім членів цієї комісії, у роботі засідання взяли участь народний депутат України Юрій Вознюк, депутати інших постійних комісій обласної Ради, представники Громадської Ради при обласній Раді, громадські активісти Майдану.

Під час засідання депутати розглянули питання про проект рішення «Про внесення змін до рішення 10 сесії обласної Ради 6 скликання від 14 лютого 2012 року № 280 «Про Обласну програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Вінницькій області 2012-2015 роки» та рекомендували голові обласної Ради внести його на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Також голова постійної комісії Анатолій Жучинський вніс до порядку денного питання про перевищення службових повноважень працівниками Вінницького міського відділу міліції МВС України у відношенні до журналістів і редакцій друкованих засобів масової інформації в період передвиборчої кампанії.


 

Після обговорення та внесення пропозицій щодо вищезазначеного питання, члени постійної комісії прийняли рішення: рекомендувати голові обласної Ради скликати позачергову сесію обласної Ради для його розгляду та прийняття рішення всіма депутатами обласної Ради .

Для довідки.

Позачергова сесія обласної Ради скликається відповідно до статті 10 Регламенту обласної Ради 6 скликання, якою визначені умови її скликання.

Повернутись Створено: 15 травня 2014 року, 18:52 Переглядів: 934

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація