Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати ініціювали створення комісії щодо вивчення діяльності керівника управління культури і мистецтв ОДА Роздрукувати

21 жовтня під головуванням Олександра Масленнікова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

У роботі комісії взяли участь голова фракції партії „ВО „Батьківщина” обласної Ради Владислав Рой, голова постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності, транспорту та зв’язку Андрій Вигонюк, заступник голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Валерій Якимець, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян, заступник начальника юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Лілія Тичко, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області – Василь Волощук, Віктор Крот, Іван Бойко, представники громадських організацій, засоби масової інформації.

До порядку денного було внесено 20 питань, з яких: 10 проектів рішень сесії та 6 розпоряджень голови обласної Ради, що стосуються питань комунальної власності та затвердження статутних документів.

Також було розглянуто відповіді прокуратури Вінницької області, ГУ Національної поліції у Вінницькій області та управління культури і мистецтв облдержадміністрації на звернення про правомірність дій начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслава Городинського щодо оголошення конкурсу на заміщення посад керівників закладів культури.

За результатами розгляду цього питання вирішено звернутися до голови обласної державної адміністрації облдержадміністрації Валерія Коровія, з ініціативою створення комісії з вивчення діяльності управління культури і мистецтв ОДА та відповідності займаній посаді його начальника Станіслава Городинського.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 21 жовтня 2016 року, 15:56 Переглядів: 957

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація