Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати ініціювали створення комісії щодо вивчення діяльності керівника управління культури і мистецтв ОДА Роздрукувати

21 жовтня під головуванням Олександра Масленнікова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

У роботі комісії взяли участь голова фракції партії „ВО „Батьківщина” обласної Ради Владислав Рой, голова постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності, транспорту та зв’язку Андрій Вигонюк, заступник голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Валерій Якимець, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян, заступник начальника юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Лілія Тичко, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області – Василь Волощук, Віктор Крот, Іван Бойко, представники громадських організацій, засоби масової інформації.

До порядку денного було внесено 20 питань, з яких: 10 проектів рішень сесії та 6 розпоряджень голови обласної Ради, що стосуються питань комунальної власності та затвердження статутних документів.

Також було розглянуто відповіді прокуратури Вінницької області, ГУ Національної поліції у Вінницькій області та управління культури і мистецтв облдержадміністрації на звернення про правомірність дій начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслава Городинського щодо оголошення конкурсу на заміщення посад керівників закладів культури.

За результатами розгляду цього питання вирішено звернутися до голови обласної державної адміністрації облдержадміністрації Валерія Коровія, з ініціативою створення комісії з вивчення діяльності управління культури і мистецтв ОДА та відповідності займаній посаді його начальника Станіслава Городинського.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 21 жовтня 2016 року, 15:56 Переглядів: 1077

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація