Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати ініціювали внесення змін до «закону Савченко» Роздрукувати

Під час пленарного засідання чергової 10-ої сесії обласної Ради депутати підтримали Звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Кримінального кодексу України в порядок зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання для осіб, які скоїли особливо тяжкі злочини проти життя і здоров’я громадян.

У зазначеному Зверненні, ініційованому депутатом облради Андрієм Вигонюком, йдеться про те, що до Вінницької обласної Ради надходять численні звернення громадян - жителів Вінниччини щодо наслідків дії закону № 838-VIII від 26.11.2015 р. («закон Савченко») «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання».

У Зверненні наголошується, що, вивчивши практику перерахування судами строку покарання у строк ув’язнення, депутати обласної Ради прийшли до висновку, що дія даного Закону призводить до передчасного виходу з місць позбавлення волі злочинців, які вчинили особливо тяжкі злочини проти життя та здоров’я особи. Це в подальшому може призвести до погіршення криміногенної ситуації як в нашій області, так і в Україні в цілому.

З метою зняття соціальної напруги та керуючись чинним законодавством, Вінницька обласна Рада звертається до Верховної Ради України з проханням розробити та внести зміни до Кримінального кодексу України, вилучивши з під дії змін, внесених «законом Савченко», таку категорію злочинів, як особливо тяжкі проти життя та здоров’я особи.

Повернутись Створено: 23 вересня 2016 року, 12:30 Переглядів: 980

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація