Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати місцевих Рад вшанували пам’ять жертв сталінських репресій Роздрукувати

24 травня у Вінниці депутати обласної та міської рад Тетяна Редько, Людмила Щербаківська, Владислав Рой та Ганна Давиденко вшанували 80 річницю пам’яті жертв сталінських репресій проти невинних громадян. Вони поклали квіти до пам’ятників безвинно страченим жертвам тоталітарного режиму та жертвам сталінських репресій.

Історія свідчить про те, що 24 травня 1943 року на території Вінниці під час розкопок, проведених Міжнародним Червоним хрестом, було знайдено тіла замордованих і розстріляних громадян, постраждалих від загарбницького тоталітарного режиму.

Гостре перо незалежних експертів-істориків та дослідників того часу, що фіксували знайдені рештки, свідчать про більше як десять тисяч загиблих – невинних мешканців міста Вінниці і околиць опинилися в одній братській могилі у 1937-1938 роках. Серед них – жінки, діти, священнослужителі, науковці та діячі культури. Довгий час злочин замовчувався, не було жодних свідчень та фактологічних підтверджень цієї справи.

 – Наша мета – підкреслити важливість цієї події, віддати належну шану невинним жертвам, увіковічити їхню пам’ять і показати всій Україні, що сьогодні відзначається 75 років із того дня, як було знайдено закатовані тіла. І хоч сьогодні тут невелика ініціативна група, ми щиро сподіваємося, що з кожним роком з’являтиметься все більше і більше свідомих громадян, які не допустять, щоб така історія повторилася, – зазначила депутат обласної Ради Тетяна Редько під час вшанування пам’яті репресованих в 1937-1938 роках у Вінницькій області.

Повернутись Створено: 24 травня 2018 року, 15:54 Переглядів: 571

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація