4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати міста Козятин обговорили утворення госпітальних округів. Роздрукувати

7 квітня, під головуванням міського голови Олександра Пузиря, відбулась чергова 14 сесія Козятинської міської ради 7 скликання. Участь у її роботі  взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутат обласної Ради Сергій Лановик, голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров.

На порядку денному сесії розглядались питання внесення змін до міського бюджету, Комплексних програм та звернення депутатів до Кабінету міністрів України щодо внесення змін до Державної цільової економічної програми енергоефективності. Серед інших питань, депутати розглянули затвердження технічної документації із землеустрою, передачі в оренду земельних ділянок та нежитлових приміщень, резервування земельної ділянки для учасників АТО.

Заступник міського голови Віталій Вечеря озвучив перед депутатами дві пропозиції щодо надання або не надання згоди на входження міста Козятин до першого госпітального округу в межах визначених пропозиціями облдержадміністрації. Він також наголосив на утворенні госпітальної ради та відповідному державному фінансуванні, розподілі коштів на підсилення відділень в межах госпітального округу, питаннях страхової медицини, ризиках та перспективах приєднання до округу, центром якого визначена Вінниця.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська пояснила присутнім на сесії позицію обласної Ради щодо прозорого формування госпітальних округів і визначеності кожного району чи міста щодо їх меж.

Після обговорення, депутати міської ради прийняли рішення про входження Козятина до першого госпітального округу. Крім того, народні обранці звернулись до Президента України, Прем'єр-міністра та голови Верховної Ради щодо невідкладного скасування абонентської плати за газ.

 

Повернутись Створено: 7 квітня 2017 року, 12:44 Переглядів: 733

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація