Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати міста Козятин обговорили утворення госпітальних округів. Роздрукувати

7 квітня, під головуванням міського голови Олександра Пузиря, відбулась чергова 14 сесія Козятинської міської ради 7 скликання. Участь у її роботі  взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутат обласної Ради Сергій Лановик, голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров.

На порядку денному сесії розглядались питання внесення змін до міського бюджету, Комплексних програм та звернення депутатів до Кабінету міністрів України щодо внесення змін до Державної цільової економічної програми енергоефективності. Серед інших питань, депутати розглянули затвердження технічної документації із землеустрою, передачі в оренду земельних ділянок та нежитлових приміщень, резервування земельної ділянки для учасників АТО.

Заступник міського голови Віталій Вечеря озвучив перед депутатами дві пропозиції щодо надання або не надання згоди на входження міста Козятин до першого госпітального округу в межах визначених пропозиціями облдержадміністрації. Він також наголосив на утворенні госпітальної ради та відповідному державному фінансуванні, розподілі коштів на підсилення відділень в межах госпітального округу, питаннях страхової медицини, ризиках та перспективах приєднання до округу, центром якого визначена Вінниця.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська пояснила присутнім на сесії позицію обласної Ради щодо прозорого формування госпітальних округів і визначеності кожного району чи міста щодо їх меж.

Після обговорення, депутати міської ради прийняли рішення про входження Козятина до першого госпітального округу. Крім того, народні обранці звернулись до Президента України, Прем'єр-міністра та голови Верховної Ради щодо невідкладного скасування абонентської плати за газ.

 

Повернутись Створено: 7 квітня 2017 року, 12:44 Переглядів: 661

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація