Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати міста Козятин обговорили утворення госпітальних округів. Роздрукувати

7 квітня, під головуванням міського голови Олександра Пузиря, відбулась чергова 14 сесія Козятинської міської ради 7 скликання. Участь у її роботі  взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутат обласної Ради Сергій Лановик, голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров.

На порядку денному сесії розглядались питання внесення змін до міського бюджету, Комплексних програм та звернення депутатів до Кабінету міністрів України щодо внесення змін до Державної цільової економічної програми енергоефективності. Серед інших питань, депутати розглянули затвердження технічної документації із землеустрою, передачі в оренду земельних ділянок та нежитлових приміщень, резервування земельної ділянки для учасників АТО.

Заступник міського голови Віталій Вечеря озвучив перед депутатами дві пропозиції щодо надання або не надання згоди на входження міста Козятин до першого госпітального округу в межах визначених пропозиціями облдержадміністрації. Він також наголосив на утворенні госпітальної ради та відповідному державному фінансуванні, розподілі коштів на підсилення відділень в межах госпітального округу, питаннях страхової медицини, ризиках та перспективах приєднання до округу, центром якого визначена Вінниця.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська пояснила присутнім на сесії позицію обласної Ради щодо прозорого формування госпітальних округів і визначеності кожного району чи міста щодо їх меж.

Після обговорення, депутати міської ради прийняли рішення про входження Козятина до першого госпітального округу. Крім того, народні обранці звернулись до Президента України, Прем'єр-міністра та голови Верховної Ради щодо невідкладного скасування абонентської плати за газ.

 

Повернутись Створено: 7 квітня 2017 року, 12:44 Переглядів: 683

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація