Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати на засіданні комісії підтримали звернення щодо гарантування незалежності НАБУ Роздрукувати

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження. У її роботі взяли участь представники Департаментів фінансів, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, представники Асоціації органів місцевого самоврядування, представники громадськості.

Головною темою для обговорення були проекти рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік» та «Про обласний бюджет на 2018 рік».

Представники департаментів поінформували про показники, заплановані на 2018 рік.

Також члени постійної комісії одноголосно підтримали проект рішення «Про депутатське звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання від політичної Партії «Об’єднання «Самопоміч» щодо вжиття невідкладних заходів для забезпечення та гарантування незалежності НАБУ, у тому числі, щодо запобігання будь-яким спробам перешкоджання його діяльності.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 19 грудня 2017 року, 12:37 Переглядів: 524

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація