Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати надали дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації для облаштування громадської приймальні Роздрукувати

29 червня 2016 року відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації під головуванням Олександра Масленнікова.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій  Гижко, керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко  заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Троян В. Г., заступник голови постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Дмитренко Ж. В., член  постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Барцьось В. В.  та керівники управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області  Федоришин В. С. та Бойко І. Г.

До порядку денного було внесено такі питання:

- Про повторний розгляд проекту розпорядження голови обласної Ради „Про надання дозволу на проведення робіт з реставрації та пристосування частини приміщень під прозорий офіс, які розташовані на першому поверсі в адмінбудинку за адресою: вул. Соборна, б. 70, м. Вінниця,

- Про проект рішення обласної Ради „Про стягнення Безносюку М. С. – директору обласного комунального підприємства „Вінницякіно”.

- Про проект рішення обласної Ради „Про закріплення депутатів обласної Ради 7 скликання, обраних у багатомандатному виборчому окрузі, за районами і містами обласного значення”.

З першого питання ухвалено рішення про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення робіт з реставрації та реконструкції приміщень першого поверху для облаштування приміщень для прийому громадян керівництвом та депутатами обласної Ради, керівництвом обласної державної адміністрації та департаментів, кімнат для проведення засідань постійних комісій обласної Ради, прийому кореспонденції тощо.

Одноголосно було погоджено питання „Про стягнення Безносюку М. С. – директору обласного комунального підприємства „Вінницякіно”.

Щодо третього питання, то  депутати рекомендували керівникам фракцій обласної Ради подати узгоджені пропозиції щодо закріплення депутатів за районами і містами обласного значення.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

 

 

Повернутись Створено: 29 червня 2016 року, 15:39 Переглядів: 1002

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація