Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати надали дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації для облаштування громадської приймальні Роздрукувати

29 червня 2016 року відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації під головуванням Олександра Масленнікова.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій  Гижко, керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко  заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Троян В. Г., заступник голови постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Дмитренко Ж. В., член  постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Барцьось В. В.  та керівники управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області  Федоришин В. С. та Бойко І. Г.

До порядку денного було внесено такі питання:

- Про повторний розгляд проекту розпорядження голови обласної Ради „Про надання дозволу на проведення робіт з реставрації та пристосування частини приміщень під прозорий офіс, які розташовані на першому поверсі в адмінбудинку за адресою: вул. Соборна, б. 70, м. Вінниця,

- Про проект рішення обласної Ради „Про стягнення Безносюку М. С. – директору обласного комунального підприємства „Вінницякіно”.

- Про проект рішення обласної Ради „Про закріплення депутатів обласної Ради 7 скликання, обраних у багатомандатному виборчому окрузі, за районами і містами обласного значення”.

З першого питання ухвалено рішення про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення робіт з реставрації та реконструкції приміщень першого поверху для облаштування приміщень для прийому громадян керівництвом та депутатами обласної Ради, керівництвом обласної державної адміністрації та департаментів, кімнат для проведення засідань постійних комісій обласної Ради, прийому кореспонденції тощо.

Одноголосно було погоджено питання „Про стягнення Безносюку М. С. – директору обласного комунального підприємства „Вінницякіно”.

Щодо третього питання, то  депутати рекомендували керівникам фракцій обласної Ради подати узгоджені пропозиції щодо закріплення депутатів за районами і містами обласного значення.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

 

 

Повернутись Створено: 29 червня 2016 року, 15:39 Переглядів: 827

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація