Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати напрацюють звернення щодо підвищення прожиткового мінімуму Роздрукувати

27 березня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету фінансів та обласних програм за участі депутатів обласної Ради Олександра Масленнікова, Владислава Роя та Юрія Яремчука.

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна презентувала членам комісії проект рішення щодо утворення комунального закладу «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат». За її словами, силами молоді приведено в належний стан приміщення, 600 кв м почистили від сміття, поставили меблі. «Квадрат» буде отримувати часткове фінансування з обласного бюджету, та це не відміняє додаткових інвестицій з державного і міського бюджетів, матеріальної допомоги донорських організацій.

Тарас Фурман виступив ініціатором звернення до Кабінету міністрів України щодо розроблення та прийняття проекту Державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа. Варто зазначити, що у 2017 році у державному бюджеті було закладено 278 млн грн на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа, з яких 7,4 млн грн виділили на Вінницьку область. За ці кошти куплено 11 квартир та одне приміщення сімейного типу, все житло є соціальним. Загалом 17 дітей забезпечено житлом. У 2018 році закладено 518 млн грн в державному бюджеті. Заплановано, що на Вінницьку область буде виділено 17,4 млн грн.

Заступник голови ГО ,,Рух за очищення від корупції” Євген Загородній звернувся до комісії з проханням про встановлення справедливості щодо розміру прожиткового мінімуму в Україні. Відтак, депутатами прийнято рішення напрацювати звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради щодо можливості врегулювання зазначеного питання.

Члени комісії розглянули низку інших питань, які висвітлені в протоколі та висновках 77-го засідання постійної комісії, з якими можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 27 березня 2018 року, 16:33 Переглядів: 581

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація