Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати напрацюють звернення щодо підвищення прожиткового мінімуму Роздрукувати

27 березня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету фінансів та обласних програм за участі депутатів обласної Ради Олександра Масленнікова, Владислава Роя та Юрія Яремчука.

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна презентувала членам комісії проект рішення щодо утворення комунального закладу «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат». За її словами, силами молоді приведено в належний стан приміщення, 600 кв м почистили від сміття, поставили меблі. «Квадрат» буде отримувати часткове фінансування з обласного бюджету, та це не відміняє додаткових інвестицій з державного і міського бюджетів, матеріальної допомоги донорських організацій.

Тарас Фурман виступив ініціатором звернення до Кабінету міністрів України щодо розроблення та прийняття проекту Державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа. Варто зазначити, що у 2017 році у державному бюджеті було закладено 278 млн грн на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа, з яких 7,4 млн грн виділили на Вінницьку область. За ці кошти куплено 11 квартир та одне приміщення сімейного типу, все житло є соціальним. Загалом 17 дітей забезпечено житлом. У 2018 році закладено 518 млн грн в державному бюджеті. Заплановано, що на Вінницьку область буде виділено 17,4 млн грн.

Заступник голови ГО ,,Рух за очищення від корупції” Євген Загородній звернувся до комісії з проханням про встановлення справедливості щодо розміру прожиткового мінімуму в Україні. Відтак, депутатами прийнято рішення напрацювати звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради щодо можливості врегулювання зазначеного питання.

Члени комісії розглянули низку інших питань, які висвітлені в протоколі та висновках 77-го засідання постійної комісії, з якими можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 27 березня 2018 року, 16:33 Переглядів: 640

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація