Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

  • Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

    Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. – Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випа ....

Депутати напрацюють звернення щодо підвищення прожиткового мінімуму Роздрукувати

27 березня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету фінансів та обласних програм за участі депутатів обласної Ради Олександра Масленнікова, Владислава Роя та Юрія Яремчука.

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна презентувала членам комісії проект рішення щодо утворення комунального закладу «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат». За її словами, силами молоді приведено в належний стан приміщення, 600 кв м почистили від сміття, поставили меблі. «Квадрат» буде отримувати часткове фінансування з обласного бюджету, та це не відміняє додаткових інвестицій з державного і міського бюджетів, матеріальної допомоги донорських організацій.

Тарас Фурман виступив ініціатором звернення до Кабінету міністрів України щодо розроблення та прийняття проекту Державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа. Варто зазначити, що у 2017 році у державному бюджеті було закладено 278 млн грн на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа, з яких 7,4 млн грн виділили на Вінницьку область. За ці кошти куплено 11 квартир та одне приміщення сімейного типу, все житло є соціальним. Загалом 17 дітей забезпечено житлом. У 2018 році закладено 518 млн грн в державному бюджеті. Заплановано, що на Вінницьку область буде виділено 17,4 млн грн.

Заступник голови ГО ,,Рух за очищення від корупції” Євген Загородній звернувся до комісії з проханням про встановлення справедливості щодо розміру прожиткового мінімуму в Україні. Відтак, депутатами прийнято рішення напрацювати звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради щодо можливості врегулювання зазначеного питання.

Члени комісії розглянули низку інших питань, які висвітлені в протоколі та висновках 77-го засідання постійної комісії, з якими можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 27 березня 2018 року, 16:33 Переглядів: 695

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація