Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати напрацюють звернення щодо підвищення прожиткового мінімуму Роздрукувати

27 березня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету фінансів та обласних програм за участі депутатів обласної Ради Олександра Масленнікова, Владислава Роя та Юрія Яремчука.

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна презентувала членам комісії проект рішення щодо утворення комунального закладу «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат». За її словами, силами молоді приведено в належний стан приміщення, 600 кв м почистили від сміття, поставили меблі. «Квадрат» буде отримувати часткове фінансування з обласного бюджету, та це не відміняє додаткових інвестицій з державного і міського бюджетів, матеріальної допомоги донорських організацій.

Тарас Фурман виступив ініціатором звернення до Кабінету міністрів України щодо розроблення та прийняття проекту Державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа. Варто зазначити, що у 2017 році у державному бюджеті було закладено 278 млн грн на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа, з яких 7,4 млн грн виділили на Вінницьку область. За ці кошти куплено 11 квартир та одне приміщення сімейного типу, все житло є соціальним. Загалом 17 дітей забезпечено житлом. У 2018 році закладено 518 млн грн в державному бюджеті. Заплановано, що на Вінницьку область буде виділено 17,4 млн грн.

Заступник голови ГО ,,Рух за очищення від корупції” Євген Загородній звернувся до комісії з проханням про встановлення справедливості щодо розміру прожиткового мінімуму в Україні. Відтак, депутатами прийнято рішення напрацювати звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради щодо можливості врегулювання зазначеного питання.

Члени комісії розглянули низку інших питань, які висвітлені в протоколі та висновках 77-го засідання постійної комісії, з якими можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 27 березня 2018 року, 16:33 Переглядів: 549

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація