Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати направили у територіальні громади 19 млн. грн. субвенції з державного бюджету Роздрукувати

20 червня відбулася 16 чергова сесія Вінницької обласної Ради. Депутати розглянули 50 питань порядку денного, з-поміж яких 18 – комунальної власності, 4 – надрокористування та 6 – нових обласних програм. А саме: Обласну програму забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, Програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад Вінницької області на 2013-2015 роки, Програму пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій у Вінницькій області на 2013-2017 роки, Програму зайнятості населення Вінницької області на період до 2017 року, Обласну програму створення регіональної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади на 2013-2014 роки, Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Крім того, сесія ухвалила рішення про розподіл 19,04 млн. грн. субвенції з державного бюджету між місцевими бюджетами Вінниччини. Як зазначено у рішенні, – для проведення необхідних робіт різного характеру в закладах соціально-культурної сфери Вінницької області та на соціально-економічний розвиток територіальних громад.

Як було відзначено депутатами, це вперше державна субвенція була направлена не на комунальні заклади обласного підпорядкування, а безпосередньо у громади.

– Ми завершуємо формування стратегії Вінницької області до 2020 року. Територіальні громади напрацювали свої стратегії і ці кошти потрібні на проекти, передбаченні їхнім стратегічним розвитком, – прокоментував рішення голова облради Сергій Татусяк.

Він додав, що обласна Рада спільно з облдержадміністрацією повинні удосконалити механізм розподілу додаткових коштів обласного бюджету.

– Кожна копійка має бути зрозумілою для кожного жителя територіальної громади, – резюмував С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 20 червня 2013 року, 16:46 Переглядів: 966

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація