Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати направили у територіальні громади 19 млн. грн. субвенції з державного бюджету Роздрукувати

20 червня відбулася 16 чергова сесія Вінницької обласної Ради. Депутати розглянули 50 питань порядку денного, з-поміж яких 18 – комунальної власності, 4 – надрокористування та 6 – нових обласних програм. А саме: Обласну програму забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, Програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад Вінницької області на 2013-2015 роки, Програму пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій у Вінницькій області на 2013-2017 роки, Програму зайнятості населення Вінницької області на період до 2017 року, Обласну програму створення регіональної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади на 2013-2014 роки, Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Крім того, сесія ухвалила рішення про розподіл 19,04 млн. грн. субвенції з державного бюджету між місцевими бюджетами Вінниччини. Як зазначено у рішенні, – для проведення необхідних робіт різного характеру в закладах соціально-культурної сфери Вінницької області та на соціально-економічний розвиток територіальних громад.

Як було відзначено депутатами, це вперше державна субвенція була направлена не на комунальні заклади обласного підпорядкування, а безпосередньо у громади.

– Ми завершуємо формування стратегії Вінницької області до 2020 року. Територіальні громади напрацювали свої стратегії і ці кошти потрібні на проекти, передбаченні їхнім стратегічним розвитком, – прокоментував рішення голова облради Сергій Татусяк.

Він додав, що обласна Рада спільно з облдержадміністрацією повинні удосконалити механізм розподілу додаткових коштів обласного бюджету.

– Кожна копійка має бути зрозумілою для кожного жителя територіальної громади, – резюмував С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 20 червня 2013 року, 16:46 Переглядів: 922

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація