5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати не підтримали рішення «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом» Роздрукувати

На численні вимоги громадян, з метою зменшення кількості правопорушень у нічний час, зниження на території Вінницької області рівня алкоголізму, передусім молодіжного, підвищення ефективності боротьби з пунктами незаконного продажу алкоголю на Вінниччині та підвищення загального рівня здоров’я мешканців Вінницької області на розгляд депутатів обласної Ради був винесений проект рішення «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час».

Рішення встановлює заборону на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) в стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах торгівельного призначення, за винятком закладів ресторанного господарства, з двадцять другої години до десятої години.

За це рішення проголосувало 30 депутатів, таким чином зазначений проект рішення не був підтриманий депутатською більшістю.

 

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 16:45 Переглядів: 605

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація