Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати не підтримали створення наглядової ради у комунальному підприємстві «Вінницяоблтеплоенерго» Роздрукувати

31 жовтня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. У її роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутати облради Андрій Ковальов та Юрій Яремчук.

Під час засідання депутати жваво обговорювали питання щодо створення наглядової ради у комунальному підприємстві «Вінницяоблтеплоенерго». Ініціатор проекту рішення, депутат обласної Ради Андрій Ковальов аргументовано доводив необхідність створення такого органу, але члени комісії, а також заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Володимир Костенко і начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник озвучили аргументи, які свідчать про суперечності між запропонованим проектом рішення та чинним законодавством.

- Створення такого органу, який перебирає на себе повноваження керівника комунального підприємства, суперечить діючому законодавству, зокрема, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», є недоцільним та необґрунтованим, – зазначив голова постійної комісії Геннадій Мазур.

Крім того, депутатами опрацьовані та підтримані питання щодо надання дозволу на проведення невід’ємних поліпшень у рахунок орендної плати в приміщеннях адмінбудинку, орендарем якого є Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області.

Громадська організація «Вінницька обласна Асоціація ветеранів Афганістану» звернулась до голови обласної Ради з проханням щодо надання матеріальної допомоги для ремонту транспортних засобів волонтерів АТО.

Також члени комісії вирішили звернутись до Міністерства соціальної політики України щодо реалізації пілотного проекту з технічного переобладнання та енергозбереження  підприємства об’єднання громадян «Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС)».

Одноголосно члени комісії підтримали розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік».

З протоколом та висновками 63 засідання комісії можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 31 жовтня 2017 року, 16:14 Переглядів: 909

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація