Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати не підтримали створення наглядової ради у комунальному підприємстві «Вінницяоблтеплоенерго» Роздрукувати

31 жовтня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. У її роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутати облради Андрій Ковальов та Юрій Яремчук.

Під час засідання депутати жваво обговорювали питання щодо створення наглядової ради у комунальному підприємстві «Вінницяоблтеплоенерго». Ініціатор проекту рішення, депутат обласної Ради Андрій Ковальов аргументовано доводив необхідність створення такого органу, але члени комісії, а також заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Володимир Костенко і начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник озвучили аргументи, які свідчать про суперечності між запропонованим проектом рішення та чинним законодавством.

- Створення такого органу, який перебирає на себе повноваження керівника комунального підприємства, суперечить діючому законодавству, зокрема, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», є недоцільним та необґрунтованим, – зазначив голова постійної комісії Геннадій Мазур.

Крім того, депутатами опрацьовані та підтримані питання щодо надання дозволу на проведення невід’ємних поліпшень у рахунок орендної плати в приміщеннях адмінбудинку, орендарем якого є Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області.

Громадська організація «Вінницька обласна Асоціація ветеранів Афганістану» звернулась до голови обласної Ради з проханням щодо надання матеріальної допомоги для ремонту транспортних засобів волонтерів АТО.

Також члени комісії вирішили звернутись до Міністерства соціальної політики України щодо реалізації пілотного проекту з технічного переобладнання та енергозбереження  підприємства об’єднання громадян «Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС)».

Одноголосно члени комісії підтримали розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік».

З протоколом та висновками 63 засідання комісії можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи обласної Ради».

Повернутись Створено: 31 жовтня 2017 року, 16:14 Переглядів: 952

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація