4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати не підтримали зміни до Регламенту обласної Ради Роздрукувати

Під час проведення чергової 21 сесії обласної Ради депутати розглянули зміни та доповнення до Регламенту обласної Ради 7 скликання. Але для затвердження змін не вистачило голосів. Таким чином, депутати не проголосували про те, що всі засідання президії Ради, постійних комісій, тимчасових комісій та робочих груп, створених обласною Радою, відбуваються з використанням аудіотехнічних засобів.

Крім того, не були внесені зміни та доповнення до статті 15 Регламенту щодо послідовності візування проектів рішень, після їхнього розгляду постійними комісіями. Також в статтю 33 Регламенту депутати відмовились вносити зміни щодо здійснення контролю за дотриманням вимог частини 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою.

 

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 15:52 Переглядів: 563

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація