Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати не проголосували за порядок денний 28 позачергової сесії Роздрукувати

Після завершення 27 чергової сесії  голова обласної Ради Анатолій Олійник оголосив про початок роботи 28 позачергової сесії, на розгляд якої було винесено одне питання «Про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 7 скликання від грудня 2016 року №221 «Про обласний бюджет на 2017 рік».

Однак, до розгляду питань депутати не перейшли.

Ініціативною групою була внесена пропозиція щодо включення до порядку денного питання «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до депутатів Вінницької міської ради та міського голови стосовно народного пам’ятника Тарасу Шевченку на площі Героїв Небесної Сотні». Проте порядок денний 28 позачергової сесії не був підтриманий депутатами.

Щодо питання про внесення змін до бюджету, голова обласної Ради Анатолій Олійник зауважив, що станом на сьогодні розпорядження голови обласної державної адміністрації, яка є головним розпорядним коштів, видане.

– Кошти – в роботі, все, що потрібно – лише затвердити зміни до бюджету. Це можна зробити навіть в середині лютого, коли будемо розглядати питання бюджету 2018 року, – сказав Анатолій Олійник.

Повернутись Створено: 20 грудня 2017 року, 17:27 Переглядів: 436

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація