Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати обговорили екологічні проблеми Вінниччини Роздрукувати

26 квітня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура за участі першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка, депутатів обласної Ради Владислава Роя, Людмили Головашич та Андрія Вигонюка.

Депутати розглянули та підтримали розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік», що стосується розподілу коштів по екологічному напряму. Надзвичайно активно обговорили питання виділення коштів Ладижинській ТЕС для придбання електрофільтру. Актуальним є питання придбання земснаряду для розчистки малих річок та річки Південний Буг. Питання щодо утилізації твердих побутових відходів теж обговорили на комісії.

Андрій Гижко повідомив присутнім про резервування 10 млн. грн. для забезпечення комплексу заходів щодо утилізації твердих побутових відходів. - Кожна територіальна громада, яка буде звертатися до комісії з відбору проектів, що можуть фінансуватися за кошти фонду охорони навколишнього природного середовища, повинна одразу подати проект з комплексним підходом по утилізації відходів, – наголосив Андрій Петрович.

Члени комісії розглянули лист Вінницького окружного адміністративного суду щодо внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громади».

Одноголосно було підтримано звернення депутатів обласної Ради 7 скликання Копачевського М.А. та Вдовцова М.М. до Кабінету Міністрів України і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо зменшення тарифів та збільшення ліміту пільгового споживання електроенергії для жителів не газифікованих територій.

З протоколом та висновками 50-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 26 квітня 2017 року, 17:27 Переглядів: 763

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація