24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати обговорили екологічні проблеми Вінниччини Роздрукувати

26 квітня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура за участі першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка, депутатів обласної Ради Владислава Роя, Людмили Головашич та Андрія Вигонюка.

Депутати розглянули та підтримали розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік», що стосується розподілу коштів по екологічному напряму. Надзвичайно активно обговорили питання виділення коштів Ладижинській ТЕС для придбання електрофільтру. Актуальним є питання придбання земснаряду для розчистки малих річок та річки Південний Буг. Питання щодо утилізації твердих побутових відходів теж обговорили на комісії.

Андрій Гижко повідомив присутнім про резервування 10 млн. грн. для забезпечення комплексу заходів щодо утилізації твердих побутових відходів. - Кожна територіальна громада, яка буде звертатися до комісії з відбору проектів, що можуть фінансуватися за кошти фонду охорони навколишнього природного середовища, повинна одразу подати проект з комплексним підходом по утилізації відходів, – наголосив Андрій Петрович.

Члени комісії розглянули лист Вінницького окружного адміністративного суду щодо внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громади».

Одноголосно було підтримано звернення депутатів обласної Ради 7 скликання Копачевського М.А. та Вдовцова М.М. до Кабінету Міністрів України і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо зменшення тарифів та збільшення ліміту пільгового споживання електроенергії для жителів не газифікованих територій.

З протоколом та висновками 50-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 26 квітня 2017 року, 17:27 Переглядів: 734

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація