4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обговорили екологічні проблеми Вінниччини Роздрукувати

26 квітня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура за участі першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка, депутатів обласної Ради Владислава Роя, Людмили Головашич та Андрія Вигонюка.

Депутати розглянули та підтримали розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік», що стосується розподілу коштів по екологічному напряму. Надзвичайно активно обговорили питання виділення коштів Ладижинській ТЕС для придбання електрофільтру. Актуальним є питання придбання земснаряду для розчистки малих річок та річки Південний Буг. Питання щодо утилізації твердих побутових відходів теж обговорили на комісії.

Андрій Гижко повідомив присутнім про резервування 10 млн. грн. для забезпечення комплексу заходів щодо утилізації твердих побутових відходів. - Кожна територіальна громада, яка буде звертатися до комісії з відбору проектів, що можуть фінансуватися за кошти фонду охорони навколишнього природного середовища, повинна одразу подати проект з комплексним підходом по утилізації відходів, – наголосив Андрій Петрович.

Члени комісії розглянули лист Вінницького окружного адміністративного суду щодо внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громади».

Одноголосно було підтримано звернення депутатів обласної Ради 7 скликання Копачевського М.А. та Вдовцова М.М. до Кабінету Міністрів України і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо зменшення тарифів та збільшення ліміту пільгового споживання електроенергії для жителів не газифікованих територій.

З протоколом та висновками 50-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 26 квітня 2017 року, 17:27 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація