Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати обговорили можливість компенсаційної виплати учасникам АТО, які навчаються на заочній формі Роздрукувати

1 березня під головуванням Геннадія Мазура відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Депутати заслухали звіт начальника Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василя Федоришина про роботу управління.

Членами комісії розглянуто питання щодо затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей протягом І та II семестру 2016-2017 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІУ рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу. Депутати обговорили можливість компенсаційної виплати для учасників АТО, що навчаються на заочній формі навчання, тому зазначений проект рішення було направлено Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації на доопрацювання.

Досить жваво депутати обговорювали Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки.

Надзвичайно гострим та актуальним стало звернення директора Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва Наталії Морозової до постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм щодо не виділення коштів для закупівлі книг та передплати періодичних видань. Депутатами прийнято рішення звернутися до Управління культури і мистецтв облдержадміністрації щодо вирішення вищезазначеного питання та надання роз’яснення щодо ситуації, яка склалася.

З протоколом та висновками 45-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 1 березня 2017 року, 16:26 Переглядів: 806

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація