5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обговорили можливість компенсаційної виплати учасникам АТО, які навчаються на заочній формі Роздрукувати

1 березня під головуванням Геннадія Мазура відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Депутати заслухали звіт начальника Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василя Федоришина про роботу управління.

Членами комісії розглянуто питання щодо затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей протягом І та II семестру 2016-2017 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІУ рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу. Депутати обговорили можливість компенсаційної виплати для учасників АТО, що навчаються на заочній формі навчання, тому зазначений проект рішення було направлено Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації на доопрацювання.

Досить жваво депутати обговорювали Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки.

Надзвичайно гострим та актуальним стало звернення директора Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва Наталії Морозової до постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм щодо не виділення коштів для закупівлі книг та передплати періодичних видань. Депутатами прийнято рішення звернутися до Управління культури і мистецтв облдержадміністрації щодо вирішення вищезазначеного питання та надання роз’яснення щодо ситуації, яка склалася.

З протоколом та висновками 45-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 1 березня 2017 року, 16:26 Переглядів: 853

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація