5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати обговорили питання компенсаційної виплати громадянам за дороговартісні медичні вироби Роздрукувати

Під головуванням депутата  Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

 

У її роботі комісії взяли участь представники Департаменту охорони здоров’я, Департаменту соціальної політики та Департаменту фінансів облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад області.

 

На комісію були винесено такі питання порядку денного, зокрема, проекти рішень: ,,Про комунальну установу ,,Вінницький будинок-інтернат геріатричного профілю”, ,,Про списання майна”, які були підтримані та рекомендовані до внесення на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради.

 

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна поінформувала членів комісії про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 124.

Активне обговорення відбулось при розгляді питання щодо порядку використання коштів обласного бюджету для надання компенсаційної виплати громадянам за дороговартісні вироби медичного призначення, необхідні для планового оперативного втручання.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили матеріали, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Повернутись Створено: 28 вересня 2017 року, 09:32 Переглядів: 544

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація