Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати обговорили питання ліквідації обласного протитуберкульозного диспансеру №2 Роздрукувати

14 липня під головуванням Олександра Масленнікова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

У роботі комісії взяли участь депутати обласної Ради Ярослав  Хребтій, Людмила Куликівська, Валерій Якимець, Анатолій Ковальчук, голова Громадської ради при обласній Раді Наталя Морозова, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області - Василь Федоришин та Василь Волощук, а також представники громадських організацій та засоби масової інформації.

Окрім основного питання „Про передачу цілісних майнових комплексів та об’єктів незавершеного будівництва дочірніх підприємств комунального підприємства „Вінницяоблводоканал”, на засіданні були погоджені та рекомендовані до розгляду на позачерговій 9-й сесії обласної Ради, яка відбудеться 15 липня, такі питання:

1. „Про припинення шляхом ліквідації комунального закладу „Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер № 2”.

2. „Про передачу майна, закріпленого за комунальним підприємством “Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної Ради” та комунальною установою “Козятинська лікарня відновного лікування”.

3. „Про внесення змін до пункту 3 рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 150 „Про припинення юридичних осіб”.

4. „Про внесення змін до пункту 5 рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 151 „Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності сіл, селищ, міст Вінницької області”.

5. Доповнення до проекту рішення „Про передачу цілісних майнових комплексів та об’єктів незавершеного будівництва дочірніх підприємств комунального підприємства „Вінницяоблводоканал”.

6. Доповнення до проекту рішення ”Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Козятинського району цілісних майнових комплексів комунального підприємства “Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної Ради” та комунального підприємства “Козятинська районна стоматологічна поліклініка Вінницької обласної Ради”.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 14 липня 2016 року, 17:25 Переглядів: 1292

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація