Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати обговорили питання ліквідації обласного протитуберкульозного диспансеру №2 Роздрукувати

14 липня під головуванням Олександра Масленнікова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

У роботі комісії взяли участь депутати обласної Ради Ярослав  Хребтій, Людмила Куликівська, Валерій Якимець, Анатолій Ковальчук, голова Громадської ради при обласній Раді Наталя Морозова, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області - Василь Федоришин та Василь Волощук, а також представники громадських організацій та засоби масової інформації.

Окрім основного питання „Про передачу цілісних майнових комплексів та об’єктів незавершеного будівництва дочірніх підприємств комунального підприємства „Вінницяоблводоканал”, на засіданні були погоджені та рекомендовані до розгляду на позачерговій 9-й сесії обласної Ради, яка відбудеться 15 липня, такі питання:

1. „Про припинення шляхом ліквідації комунального закладу „Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер № 2”.

2. „Про передачу майна, закріпленого за комунальним підприємством “Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної Ради” та комунальною установою “Козятинська лікарня відновного лікування”.

3. „Про внесення змін до пункту 3 рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 150 „Про припинення юридичних осіб”.

4. „Про внесення змін до пункту 5 рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 151 „Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності сіл, селищ, міст Вінницької області”.

5. Доповнення до проекту рішення „Про передачу цілісних майнових комплексів та об’єктів незавершеного будівництва дочірніх підприємств комунального підприємства „Вінницяоблводоканал”.

6. Доповнення до проекту рішення ”Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Козятинського району цілісних майнових комплексів комунального підприємства “Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної Ради” та комунального підприємства “Козятинська районна стоматологічна поліклініка Вінницької обласної Ради”.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 14 липня 2016 року, 17:25 Переглядів: 1175

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація